
IPLB Dr Josif Pančić
Proizvodi brenda IPLB Dr Josif Pančić
71 proizvoda
Čaj od cveta nevena IPLB Dr Josif Pančić
50 g
452 RSD
904,00 RSD/100g
Čaj od nadzemnog dela sitnocvetne vrbovice 80 g IPLB Dr Josif Pančić
80 g
452 RSD
565,00 RSD/100g
Čaj od korena koprive 80 g IPLB Dr Josif Pančić
80 g
407 RSD
508,75 RSD/100g
Očekujemo uskoro
Čaj za jetru 100 g IPLB Dr Josif Pančić
100 g
588 RSD
5.880,00 RSD/kg
Čaj od lista matičnjaka 50 g IPLB Dr Josif Pančić
50 g
332 RSD
664,00 RSD/100g
Čaj od lista maslačka 80 g IPLB Dr Josif Pančić
80 g
362 RSD
452,50 RSD/100g
Uvin čaj 50 g IPLB Dr Josif Pančić
50 g
483 RSD
966,00 RSD/100g
Slatki koren - čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić
80 g
528 RSD
660,00 RSD/100g
Čaj za ublažavanje kašlja i kod bronhitisa 100 g IPLB Dr Josif Pančić
100 g
694 RSD
6.940,00 RSD/kg
Čaj za čišćenje 100 g IPLB Dr Josif Pančić
100 g
588 RSD
5.880,00 RSD/kg
Čaj očajnica 80 g IPLB Dr Josif Pančić
80 g
362 RSD
452,50 RSD/100g
Očekujemo uskoro
Grčko seme, piskavica 80 g IPLB Dr Josif Pančić
80 g
362 RSD
452,50 RSD/100g