Balzam za usne - čokolada 5 g

212,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
212,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1125460

Brend: Herbateria

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 5.00 5 g

Pogledajte još i...

Aromatherapist

Ši maslac 120 ml Aromatherapist
1.150,00 RSD

Ši maslac (shea), hladno ceđeni. Ši, karite ili afrički maslac je oduvek predstavljao spas za suvu kožu na velikim vrućinama u Africi. Zapravo je to i njegov najbolji test. On dubinski prodire u sve slojeve kože i obezbeđuje koži potrebne minerale za normalno funkcionisanje a pored toga je i štiti.

Hema Kheya Neye

Ulje Mahanarajan 100 ml Hema Kheya Neye
1.037,00 RSD

Ajurvedsko ulje za zglobove i mišiće. Vekovima provereno ulje sa više od 40 lekovitih trava i susamovim uljem, idealno za oporavak zglobova i mišića nakon napora, ukočenosti ili upala.

Aromatherapist

Hladno ceđeno arganovo ulje 30 ml Aromatherapist
1.300,00 RSD

Zbog velikog udela vitamina E, arganovo ulje je jako stabilno i veoma delotvorno kod suve i zrele kože.

Lila Ma

Indijska kana - crvena 100 g Lila Ma
519,00 RSD

Indijska kana za bojenje i negu kose - crvena.

Aromatherapist

Gel za umivanje Neroli te voli 100 ml Aromatherapist
1.800,00 RSD

Pomaže koži da se regeneriše i održava vlažnost. Priprema za omiljeni ritual ishrane kože lica: tonik i serum pre spavanja.

Aromatherapist

Šipurak - ulje ploda divlje ruže 30 ml Aromatherapist
1.300,00 RSD

Ulje ploda divlje ruže dobija se hladnim ceđenjem osušenih plodova ovog bodljikavog grma.
Plodovi sadrže veoma malo ulja crvenkaste boje i specifičnog mirisa.

Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa zeolitom 70 g Željko Zeljković
130,00 RSD

Sapune od svežeg, nekuvanog kozijeg mleka ručno pravi po receptu naših baka i prabaka Željko Zeljković iz Kikinde. Blagog su mirisa i veoma pogodni za osetljivu i obolelu kožu i preporučuju se osobama koje pate od kožnih oboljenja ili su alergične na industrijske sapune.

Ecowell

Losion za sunčanje SPF30 (organski proizvod) 150 m
2.199,00 RSD

Organski losion za sunčanje sa 30 SPF UVA i UVB zaštitom.

S. V. Products

Ajurvedski sapun Chandrika 75 g S.V. Products
260,00 RSD

Da li vam je potreban odmor od svakodnevne upotrebe hemikalija? Čandrika sapun je ekonomičan i prijatan promoter zdravlja kože.
Kada je 1940. godine Šri Kešavan Vaiđar stvorio prvi Čandrika ajurvedski sapun, ajurvedski kozmetički proizvodi nisu se još uvek proizvodili serijski. Čandrika ajurvedski sapun se pravi od čistog kokosovog ulja, sandalovog ulja, pačulija i drugih biljaka. Ne sadrži bilo kakve životinjske masti niti je testirana na životinjama. U potpunosti se sastoji od čistih biljnih ulja.