Ši buter 50 ml

390,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
390,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1201003

Brend: Herbateria

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 50.00 50 ml

Pogledajte još i...

Shenemil

Maska za negu kose 150 ml Shenemil
726,00 RSD

Maska za negu kose i kože glave - H CLAY MASK je prirodna maska na bazi gline koja neguje, jača i vraća sjaj kosi. Efikasno obnavlja koren kose, uklanja nečistoće i suzbija seboreju i perut.

Ms Beerskin

Regenerator oil-control & moisturizing 440 ml Ms B
680,00 RSD

Regenerator za kosu sa ekstraktima piva, aminokiselinama zobi i uljem eukaliptusa. Lagana formula Ms Beerskin Oil Control & Moisturizing Conditioner nudi vrhunsko kondicioniranje i zaštitu, ali neće otežati vašu kosu.

Mr Beerskin

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr Beerskin
540,00 RSD

Cool Up gel vam pomaže da se razbudite i započnete dan kao i da se rashladite nakon vežbanja.

Shenemil

Glina u prahu 150 g Shenemil
888,00 RSD

Lekovita Shenemil glina u prahu - za unutrašnju upotrebu. Sa oligoelementima i antioksidantima za detokcikaciju.

Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka 75 g Željko Zeljković
130,00 RSD

Sapune od svežeg, nekuvanog kozijeg mleka ručno pravi po receptu naših baka i prabaka Željko Zeljković iz Kikinde. Blagog su mirisa i veoma pogodni za osetljivu i obolelu kožu i preporučuju se osobama koje pate od kožnih oboljenja ili su alergične na industrijske sapune.

Aromatherapist

Serum za lice Blush 15 ml Aromatherapist
2.200,00 RSD

Umiruje upalna stanja, akne. Jako antibakterijko i antivirusno delovanje eteričnih ulja iz seruma Blush snažno deluje na smirivanje upalnih stanja, poput akni.

Shenemil

Zaštitna emulzija za sunčanje SPF 25 Sunny Sunny 200 ml Shenemil
1.224,00 RSD

Zaštitna emulzija za sunčanje sa prirodnim UV filterima.