Sok jabuka 250 ml Go G

Bez dodatog šećera
154,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
154,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3317015

Brend: Go G

Pakovanje: 250.00 ml

Svojstva

Ovaj sok je naš prvi proizvod i uvek će biti naš favorit! Sastoji se od hladno ceđenog soka granny smith jabuke i godži bobica.
Jedina stvar koju smo dodali je vitamin C, koji soku daje njegov prepoznatljivi ukus.

Greni smit (Granny Smith) je jedna od nekoliko sorti jabuka sa visokim sadržajem antioksidanata, ali i najvećom koncentracijom fenola među svim jabukama. Neki preporučuju greni smit, pored drugih sorti, kao izuzetno efikasan izvor antioksidanata, posebno flavonoida cijanidina i epikatehina, pogotovu ako se konzumiraju u celosti sa kožom. greni smit imaju prirodno nizak broj kalorija, a visok nivo vlakna i kalijuma, zbog čega se često preporučuju kao dodatak zdravoj ishrani i pri mršavljenju.
Vitamin C: 0.12 g
Natrijum hlorid: 0.003 g

Sastojci

Voćni sok – mutni bez dodatog šećera, konzervansa i vode
Sastojci: ceđeni sok od jabuke i ceđeni sok od Goji bobica. Voćni sadržaj 100%.

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kcal): 49

Masti: 0.5 g

Ugljeni hidrati: 12 g

Proteini: 0.4 g

Pogledajte još i...

IPLB Dr Josif Pančić

List bokvice, žilovlaka 80 g IPLB Dr Josif Pančić
445,00 RSD

Koristi se za ublažavanje tegoba kod bolesti organa za disanje, posebno kod hroničnog bronhitisa, upale sluzokože usta i grla. Spolja kod zapaljenskih reakcija na koži i ozleda.

Bez dodatog šećera Organski proizvod

Nisha

Matični sok od šumske brusnice (organski proizvod) 500 ml Nisha
1.021,00 RSD

Organski matični sok od šumske brusnice i šumske borovnice. 100 % voće. Bez konzervansa. Bez dodatog šećera. Hladno ceđeno. Pasterizovano.

Bez dodatog šećera Organski proizvod

The Bridge

Napitak od pirinča sa bademom (organski proizvod) 250 ml The Bridge
171,00 RSD

Napravljen od badema i italijanskog pirinča, ovaj biljni napitak je ukusna i lagana zamena za mleko. Prirodno bez glutena.

IPLB Dr Josif Pančić

List breze 80 g IPLB Dr Josif Pančić
291,00 RSD

Koristi se za ublažavanje tegoba kod infekcija urogenitalnog trakta, reumatizma i artritisa.

IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od žalfije 50 g IPLB Dr Josif Pančić
315,00 RSD

Koristi se kao blago sredstvo kod poremećaja u varenju i prekomernog znojenja. Spolja za ispiranje ili premazivanje sluzokože usne duplje i grla kod različitih zapaljenskih procesa. Ne upotrebljavati duže od 2 nedelje u kontinuitetu. 

Mitoku

Čaj banča (organski proizvod) 50 g Mitoku
476,00 RSD

Banča je japanski zeleni čaj koji se sastoji od peteljki i od velikih zelenih listova donjih delova biljke čaj. Ima nizak nivo teina te je pogodan i za decu.
Ovo je čaj iz organskog uzgoja, koji se ručno bere i obrađuje s velikom pažnjom, tradicionalnim metodama, da bi se sačuvala divna aroma.

Aloe vera napitak ananas 500 ml Aleo
267,00 RSD

Osvežite se napitkom sa aloe verom i voćnim ukusom ananasa, idealnim za svaki trenutak.

IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od cveta zove 50 g IPLB Dr Josif Pančić
263,00 RSD
Čaj za pospešenje znojenja i kod upala sluzokože.