Sok jabuka 750 ml Go G

Bez dodatog šećera
308,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
308,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3317018

Brend: Go G

Pakovanje: 750.00 ml

Svojstva

Ovaj sok je naš prvi proizvod i uvek će biti naš favorit! Sastoji se od hladno ceđenog soka granny smith jabuke i godži bobica.
Jedina stvar koju smo dodali je vitamin C, koji soku daje njegov prepoznatljivi ukus.

Greni smit (Granny Smith) je jedna od nekoliko sorti jabuka sa visokim sadržajem antioksidanata, ali i najvećom koncentracijom fenola među svim jabukama. Neki preporučuju greni smit, pored drugih sorti, kao izuzetno efikasan izvor antioksidanata, posebno flavonoida cijanidina i epikatehina, pogotovu ako se konzumiraju u celosti sa kožom. greni smit imaju prirodno nizak broj kalorija, a visok nivo vlakna i kalijuma, zbog čega se često preporučuju kao dodatak zdravoj ishrani i pri mršavljenju.
Vitamin C: 0.12 g
Natrijum hlorid: 0.003 g

Sastojci

Voćni sok – mutni bez dodatog šećera, konzervansa i vode
Sastojci: ceđeni sok od jabuke i ceđeni sok od Goji bobica. Voćni sadržaj 100%.

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kcal): 49

Masti: 0.5 g

Ugljeni hidrati: 12 g

Proteini: 0.4 g

Pogledajte još i...

The Bridge

Napitak od pirinča sa kokosom (organski proizvod) 1 l The Bridge
395,00 RSD

Organski pirinčani napitak sa kokosom je alternativa mlečnom ili sojinom napitku. Može se koristiti i za pripremu umaka ( bešamel i tsl. ), kolača i poslastica, ili hladno kao piće. Odličan je za kapućino, sa kafom, i za doručak - za musli.

Adonis d.o.o.

Čaj virak 50 g Adonis
372,00 RSD

Biljni čaj od herbe virka (lat. Alchemillae herba).  Pomaže u smanjenju upala i poboljšava zdravlje mokraćnog sistema.

Alpro

Napitak od soje bez dodatog šećera 1 l Alpro
440,00 RSD

Sterilisani napitak na bazi soje bez dodatka šećera, sa dodatkom kalcijuma, proizvod proizveden prema proizvođačkoj specifikaciji. Dobar izvor proteina, nizak sadržaj zasićenih masti uz dodatak kalcijuma i vitamina B2, B12, D. Bez glutena, bez pšenice, bez laktoze. Bez dodataka veštačkih zaslađivača, konzervansa, boja.

Novo

Bio una

Mleko od badema u prahu 250g Bio Una
441,00 RSD

Napitak od badema u prahu. Veganski i posan, savršen dodatak napicima i poslasticama, nežnog ukusa i bogatog sastava.

Bez dodatog šećera Organski proizvod
Novo

The Bridge

Napitak od pirinča sa bademom (organski proizvod) 250 ml The Bridge
171,00 RSD

Napravljen od badema i italijanskog pirinča, ovaj biljni napitak je ukusna i lagana zamena za mleko. Prirodno bez glutena.

IPLB Dr Josif Pančić

Beli slez 50 g IPLB Dr Josif Pančić
598,00 RSD

Koristi se kao sredstvo za ublažavanje nadražaja na kašalj, za ispiranja kod zapaljenja sluznica gornjih delova organa za disanje, kod katara želuca i creva, kiseline u želucu, a spolja kao oblog kod zapaljenja i opekotina na koži. 

Bez dodatog šećera

Loveberry

Matični sok od aronije 1 l Loveberry
955,00 RSD

100% hladno ceđeni sok od aronije. Bez dodataka. Matični sok od aronije dobijen procesom hladnog ceđenja pažljivo odabranih bobica aronije.

Aloe vera napitak zero 500 ml Aleo
267,00 RSD

Za prirodnu hidrataciju i svakodnevnu negu, isprobaj osvežavajući napitak od aloe vere – čist, bez kompromisa i pun dobrih sastojaka.

IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od korena jagorčevine 80 g IPLB Dr Josif Pančić
762,00 RSD
Čaj od korena jagorčevine se koristi za razređenje gustog bronhijalnog sekreta i olakšavanje iskašljavanja.