Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1549 proizvoda
Crne masline Atlas 500 g Philippos Flavors

Crne masline Atlas 500 g Philippos Flavors

500 g

555 RSD

1.110,00 RSD/kg

Sos Worcestershire 140 ml Maitre Marcel
Očekujemo uskoro

Sos Worcestershire 140 ml Maitre Marcel

140 ml

496 RSD

3.542,86 RSD/l

Kapi za bolju cirkulaciju 30ml Dr Pancic

Kapi za bolju cirkulaciju 30ml Dr Pancic

30 ml

502 RSD

1.673,33 RSD/100ml

Propolis kapi sa ehinaceom 30 ml Sinefarm
NOVO

Propolis kapi sa ehinaceom 30 ml Sinefarm

20 ml

363 RSD

1.815,00 RSD/100ml

Sarmice u vinovom lišću sa sirupom od nara 280 g Paliria
Očekujemo uskoro
VEGAN POSNO

Sarmice u vinovom lišću sa sirupom od nara 280 g Paliria

280 g

466 RSD

1.664,29 RSD/kg

Florihana organsko eterično ulje Sveti Tamjan 5 g
NOVO VEGAN

Florihana organsko eterično ulje Sveti Tamjan 5 g

5 g

2.450 RSD

49.000,00 RSD/100g

Humus na vodi masline (organski proizvod) 185 g Eurozrno
VEGAN POSNO ORGANSKO

Humus na vodi masline (organski proizvod) 185 g Eurozrno

185 g

323 RSD

1.745,95 RSD/kg

Humus na vodi pikant (organski proizvod) 185 g Eurozrno
VEGAN POSNO ORGANSKO

Humus na vodi pikant (organski proizvod) 185 g Eurozrno

185 g

323 RSD

1.745,95 RSD/kg

Humus na vodi klasik (organski proizvod) 185 g Eurozrno
NOVO VEGAN POSNO ORGANSKO

Humus na vodi klasik (organski proizvod) 185 g Eurozrno

185 g

323 RSD

1.745,95 RSD/kg

Proteinske Vege taljatele (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA

Proteinske Vege taljatele (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija

200 g

231 RSD

1.155,00 RSD/kg

Flips od nauta pikant (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta pikant (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Ekstra devičansko maslinovo ulje 500 ml Crete Island
-10%

Ekstra devičansko maslinovo ulje 500 ml Crete Island

500 ml

829 RSD 746,1 RSD

1.492,20 RSD/l

Keltska morska so cvet soli 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so cvet soli 200 g Bioline

200 g

1.131 RSD 1.017,9 RSD

5.089,50 RSD/kg

Florihana organsko eterično ulje Ruzmarina Verbenone 5 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje Ruzmarina Verbenone 5 g

5 g

1.400 RSD

28.000,00 RSD/100g

Tofu beli Zdenka sojin sir
VEGAN POSNO

Tofu beli Zdenka sojin sir

1.220 RSD
Florihana Absolut Mimoze 2 g

Florihana Absolut Mimoze 2 g

2 g

3.800 RSD

190.000,00 RSD/100g

Tofu sušeni Zdenka sojin sir
VEGAN POSNO

Tofu sušeni Zdenka sojin sir

1.460 RSD
Šampon za kosu 250 ml Fitomil

Šampon za kosu 250 ml Fitomil

250 ml

950 RSD

3.800,00 RSD/l

Flips od nauta klasik (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta klasik (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Crete Island
-10%

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Crete Island

1 l

1.537 RSD 1.383,3 RSD

1.383,30 RSD/l

Keltska morska so sitna siva 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so sitna siva 200 g Bioline

200 g

472 RSD 424,8 RSD

2.124,00 RSD/kg

Flips od nauta so i biber (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta so i biber (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline

200 g

472 RSD 424,8 RSD

2.124,00 RSD/kg

Florihana Absolut Frangipani 2 g

Florihana Absolut Frangipani 2 g

7.200 RSD
...