Ajvar - blagi 350 g

375,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
375,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3901114

Brend: Vrtlari

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 350.00 350 g

Pogledajte još i...

Bio Špajz

Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 250 ml Bio Špajz
837,00 RSD

Almazara de Muela Olive Mill, ima jedinstven i ekskluzivan sistem koji ekstrahuje maslinovo ulje koristeći proces koji ne zahteva ni toplotu ni vodu. Tako se čuva svaka od osobina ulja. Zbog toga ova ekstra devičanska ulja imaju visoku koncentraciju tokoferola, fitosterola i polifenola, sve komponente sa velikom nutritivnom vrednošću.

Pčelarska kuća Kovačević

Jabukovo sirće 330 ml Pčelarska kuća Kovačević
179,00 RSD

Eliksir divlje jabuke (od divljih jabuka i livadskog meda) nastaje jedinstvenom tehnologijom koja se bazira na dugotrajnom prirodnom vrenju divljih jabuka poteklih sa ekološki čistih padina planine Jelice. Gotov proizvod, osim meda dodatog u procesu vrenja i bistrenja ne sadrži druge dodatke te predstavlja pravi eliksir divlje jabuke visokog kvaliteta. Koristi se za regulaciju krvnog pritiska, normalizaciju telesne težine, a posebno se preporučuje kao dodatak u ishrani dece, trudnica i sportista.

Schar

Keks Petit (sert. bez glutena) 165 g Schar
452,00 RSD

 Keks bez glutena i pšenice.

Bio Špajz

Pasulj crveni (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
295,00 RSD

Crveni pasulj jača srce i tanko crevo i utiče na smanjenje masnih naslaga u organizmu.

Bez dodatog šećera Organski proizvod

Nisha

Namaz od drenjina (organski proizvod) 200 g Nisha
482,00 RSD
Organski voćni namaz od drenjine.

Lučar

Laneno brašno 200 g Lučar
145,00 RSD

Laneno brašno visokog nutritivnog kvaliteta, sa smanjenim sadržajem ulja, 100% od semena lana.

Mitoku

Alge hidžiki 25 g Mitoku
681,00 RSD

Hidžiki (hijiki) su tanke smeđe igličaste alge. Glavni snabdevač japanske firme Mitoku hidžiki algama je porodica Nišikava, koja je svoje tradicionalno ribarsko zanimanje zamenila specijalizacijom za sakupljanje i pripremu ove vrste algi. Rano proleće, kada hidžiki dostiže vrhunac svog ukusa, je idealno vreme za berbu. Alge se nakon berbe obrađuju tradicionalnom metodom, zatim se suše na suncu i  pakuju. Njihove grube crne niti postaju vrlo nežne ako se pravilno kuvaju. Hidžiki u sebi zadržavaju jak ukus okeana pa su zbog tog gorkastog ukusa vrlo cenjene.