Čaj od hibiskusa

Čaj od hibiskusa ima prednosti kod ublažavanja problema digestivnog trakta, imunološkim sistemom i upalama. Ubrzava metabolizam, bogat je vitaminom C.

1.300,00 RSD / kg
Za kilogram. PDV je uključen u cenu.
-
+
Kg
Total:
130,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 505040

Zemlja porekla: Egipat

Pogledajte još i...

Adonis d.o.o.

Čaj kleka 50 g Adonis
175,00 RSD

Biljni čaj od ploda kleke (lat.Juniperi fructus).

IPLB Dr Josif Pančić

Uvin čaj 50 g IPLB Dr Josif Pančić
451,00 RSD

Čaj koji se koristi za oblažavanje tegoba kod upale mokraćnih kanala.

Loveberry

Sok od šargarepe i jabuke 1 l Loveberry
380,00 RSD

100 % hladno ceđeni sok od šargarepe i jabuke. Bez dodataka. Hladno ceđeni mešani kašasti sok od voća i povrća.

Bio Špajz

Sirup limun & agava (organski proizvod) 200 ml Bio
281,00 RSD

Organski sirup od svežeg limuna i agava sirupa.

Biotta

Mutni sok od šargarepe (organski proizvod) 500 ml Biotta
542,00 RSD

Ovaj sok od šargarepe proizvod je svetski proslavljene švajcarske kompanije Biotta. Bogat je prirodnim beta karotenom (provitamin A), koji neophodan za dobar vid. Stil života savremenog čoveka (kompijuteri, TV, vožnja autom noću, čitanje i pisanje pod veštačkim osvetljenjem) postavlja velike zahteve pred naše oči. Potreba našeg tela za vitaminom A je drastično povećana. Vitamin A ima takođe veoma pozitivno dejstvo na pigmentaciju kože.

Adonis d.o.o.

Čaj uvin filter 20 kesica Adonis
86,00 RSD

Biljni čaj od lista uve (lat. Uvae ursi folium). Uvin čaj pomaže u lečenju infekcija mokraćnih puteva i podržava zdravlje mokraćnog sistema.

Biotta

Mutni sok od divljih brusnica (organski proizvod) 500 ml Biotta
821,00 RSD

Biotta sok od brusnica je proizveden od plodova brusnice iz biološkog uzgoja kojima je dodat čaj od breze i 17% koncentrat agave. Sok od brusnica ima visok sadržaj prirodnih proantocijanida. Brusnice mogu pozitivno uticati na stanje bešike. 

Lien Ying

Kokosovo mleko premium 400 ml Lien Ying
744,00 RSD

Idealan je za korišćenje kod pripremanja likera, keksa, sladoleda i drugih egzotičnih poslastica.

Loveberry

Sok malina, jabuka 1 l Loveberry
655,00 RSD

100 % hladno ceđeni sok od maline i jabuke. Bez dodataka. Hladno ceđeni mešani kašasti voćni sok.