Ciklusni uložak regular 10 kom Pom Pom

Dermatološki testirani. Prirodno celulozno upijajuće jezgro. Bez parfema. Nisu beljeni hlorom. Organski pamuk.

494,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
494,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1208060

Brend: Pom Pom

Zemlja porekla: EU

Pakovanje: 10.00 kom

Svojstva

Površinski sloj organski pamuk.
Pomisli Pom Pom.
Pun mi je mesec.
Sanjano, zamišljeno, dizajnirano i zapakovano sa ljubavlju u Srbiji.

Krilca znaš za šta su, a naša su 100% organski pamuk - da maze butkice. Ako nismo bili jasni, gornji sloj je 100% organski pamuk - ne "kao pamuk", ne "cotton feel", ne "cotton like", nego čisti organski pamuk. Spreman za prljanje. Upijajući sloj od celuloze. Dobro upija, a isto prirodno. Samolepljiva barijera koja čuva tvoj fini veš a da pritom omogućava luftiranje tvoje vagine.

Čuvaj na vrlo vidljivom (poželjno suvom) mestu kako bi se iznova oduševljavala našim pakovanjem. Kad potrošiš proizvode, potrudi se da ne bacaš kutiju već joj podari drugi život i upotrebi je za nešto drugo.

Sastojci

100% organski pamuk

Pogledajte još i...

Ms Beerskin

Regenerator repair & volume 440 ml Ms Beerskin
680,00 RSD

Lagana formula Ms Beerskin Repair & Volume Regenerator nudi vrhunsko kondicioniranje i zaštitu, ali neće otežati vašu kosu. Ekstrakt Raphanus Sativus i Kore Magnolije pomažu u zaštiti kose od oštećenja od toplote, oksidativnog stresa i izlaganju UV zračenju.

S. V. Products

Ajurvedski sapun Chandrika 75 g S.V. Products
260,00 RSD

Da li vam je potreban odmor od svakodnevne upotrebe hemikalija? Čandrika sapun je ekonomičan i prijatan promoter zdravlja kože.
Kada je 1940. godine Šri Kešavan Vaiđar stvorio prvi Čandrika ajurvedski sapun, ajurvedski kozmetički proizvodi nisu se još uvek proizvodili serijski. Čandrika ajurvedski sapun se pravi od čistog kokosovog ulja, sandalovog ulja, pačulija i drugih biljaka. Ne sadrži bilo kakve životinjske masti niti je testirana na životinjama. U potpunosti se sastoji od čistih biljnih ulja.

Aromatherapist

Fluid za lice Feeding me Softly 30 ml Aromatherapist
2.600,00 RSD

Fluid za osetljivu kožu lica.

Herbal Shampoo

Šampon Sidha 180 ml Herbal Shampoo
584,00 RSD

Ajurvedski šampon Sidha je kombinacija biljaka amalaki, nim, tulsi i kana. Ovaj prirodni šampon neguje kožu glave i koren kose.
Bez veštačkih boja, aditiva, konzervansa i bez proizvoda životinjskog porekla.

Maxlab

Pasta za zube bez fluorida Srebrosept 75 ml Maxlab
454,00 RSD

Prirodna pasta za zube bez fluorida. Vegan. Blagotvorna kod afti, upale desni paradentoze.

Lučar

Bademovo ulje 50 ml Lučar
233,00 RSD

Ulje od jezgra badema se u ishrani najčešće koristi kao preliv za salate ili kao sastojak različitih poslastica. Obiluje nezasićenim masnim kiselinama, posebno omega 9, kao i prirodnim vitaminom E.