Filter čaj od lista koprive 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić

Za ublažavanje pojačanih menstrualnih krvarenja i krvarenja iz hemoroida, kao i kod povišenog nivoa šećera u krvi.
282,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
282,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 500034

Brend: IPLB Dr Josif Pančić

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 20.00 g

Svojstva

List koprive sadrži organske kiseline (oksalnu, mravlju, silicijumovu), slobodne amine (acetilholin, betain, holin, histamin, serotonin), flavonoide, karotenoide, tanine, kumarine.

Aktivni sastojci lista koprive povoljno deluju na ublažavanje pojačanih menstrualnih krvarenja i krvarenja iz hemoroida. Upotreba se preporučuje i kod povišenog nivoa šećera u krvi, a usled blagog diuretičnog efekta može se koristiti i za izmokravanje.

Jedna filter kesica sadrži 1 g lista koprive (Urticae folium). U pakovanju 20 filter kesica.

Način primene

Jednu filter kesicu čaja od lista koprive preliti šoljom (200 ml) ključale vode. Sud poklopiti i ostaviti da stoji 5 minuta, procediti. Piti 3-4 puta dnevno po šolju čaja.

Čaj od koprive može se koristiti kao blago sredstvo protiv peruti i za poboljšanje rasta kose. Za tu namenu tri filter vrećice čaja preliti sa pola litra ključale vode, ostaviti da odstoji 15 minuta, prohlađen čaj koristiti za masažu vlasišta i ispiranje kose posle pranja.

Sastojci

List koprive (Urticae folium).

Napomena

Čuvati na suvom i tamnom mestu, na sobnoj temperaturi.

Pogledajte još i...

Bez dodatog šećera Organski proizvod

The Bridge

Napitak od badema bez dodatog šećera (organski proizvod) 1 l The Bridge
511,00 RSD

Organski badem napitak bez šećera. Bez glutena. Bez dodatog šećera. Bez laktoze.

Artfood

Sirup od zove light 750 ml Artfood
559,00 RSD

Niskokalorični sirup za osvežavajuće bezalkoholno piće od cveta zove.

The Bridge

Napitak od pirinča sa kokosom (organski proizvod) 1 l The Bridge
401,00 RSD

Organski pirinčani napitak sa kokosom je alternativa mlečnom ili sojinom napitku. Može se koristiti i za pripremu umaka ( bešamel i tsl. ), kolača i poslastica, ili hladno kao piće. Odličan je za kapućino, sa kafom, i za doručak - za musli.

Bez dodatog šećera

Hero

Piće sa voćnim sokom Immuno 55 ml Hero
108,00 RSD
Kada želiš da ojačaš imunitet i skupiš snagu koja ti je potrebna svakog dana. SuperShot za tvoj imunitet! 100% prirodno, bez glutena, laboratorijski testirano, bez dodatog šećera, veganski proizvod.

IPLB Dr Josif Pančić

Koren maslačka 80 g IPLB Dr Josif Pančić
588,00 RSD

Koren maslačka (Taraxaci Radix) - kao gorko sredstvo za podsticanje apetita i lučenja žuči. Podstiče izlučivanje mokraće, olakšava pražnjenje creva. Koristi se kod upale žučne kese, kamena u žuči, poremećaja varenja, mišićnog reumatizma i kao sastojak u preparatima za lečenje virusnog hepatitisa.

Rishi Om

Kombuha napitak 1 l Rishi Om
341,00 RSD

Kombuha napitak je prastari narodni lek proizveden prirodnim procesom vrenja koji u zaslađenom indijskom čaju izaziva kombuha gljiva. Ustanovljeno je da ovaj napitak sadrži vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B12, L-mlečnu kiselinu (potrebnu organizmu napadnutom od karcinoma), glukoronsku kiselinu (koju zdrava jetra proizvodi za prečišćavanje svih otrova u organizmu), antibiotske materije i ugljene hidrate.

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj od lipe 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
285,00 RSD
Podstiče znojenje - preporučuje se u slučaju groznice i povišene telesne temperature.
Bez dodatog šećera

Grana

Inka napitak classic 180 g Grana
433,00 RSD

Inka je zdrav i prirodan instant napitak od žitarica koji se priprema brzo i lako. Bez dodatog šećera. Sadrži prirodno prisutne šećere.