Jabukovo sirće 330 ml Pčelarska kuća Kovačević

Eliksir divlje jabuke (od divljih jabuka i livadskog meda) nastaje jedinstvenom tehnologijom koja se bazira na dugotrajnom prirodnom vrenju divljih jabuka poteklih sa ekološki čistih padina planine Jelice. Gotov proizvod, osim meda dodatog u procesu vrenja i bistrenja ne sadrži druge dodatke te predstavlja pravi eliksir divlje jabuke visokog kvaliteta. Koristi se za regulaciju krvnog pritiska, normalizaciju telesne težine, a posebno se preporučuje kao dodatak u ishrani dece, trudnica i sportista.

179,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
179,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 2305003

Brend: Pčelarska kuća Kovačević

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 330.00 ml

Način primene

2 do 3 kašičice eliksira sa kašičicom meda razmutiti u čaši vode i piti 2 do 3 puta dnevno.

Pogledajte još i...

Naše dobro

Speltino belo brašno TIP 630 (organski proizvog) 500 g Naše dobro
324,00 RSD

Organsko speltino brašno je prirodni izvor vlakana i proteina, idealno za pripremu zdravih pekarskih proizvoda.

Superfood

Kokosov šećer (organski proizvod) 400 g Superfood
576,00 RSD

Kokosov šećer - od nektara kokosovog cveta.

Oleum

Hladno presovano bademovo ulje 250 ml Oleum
940,00 RSD

100 % prirodno. Bogato monozasićenim mastima. Bogato vitaminom E.

Leblebija pečena
510,00 RSD / kg

Naut ili slanutak (Cicer arietinum) je mahunarka, puna belančevina. Pečeni naut se u našim krajevim zove leblebija i koristi se kao ukusna i hranljiva grickalica.

Bio Špajz

Kinoa (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
575,00 RSD

Kinoa je jedna od najstarijih žitarica, i zato je često zovu i ,majka žitarica’. Raste u Andima i hiljade godina bila je osnova ishrane starih Inka. Kinoa je izuzetno hranljiva sadrži više kalcijuma od mleka a za ljudsku ishranu ima bolji sastav aminokiselina od bilo koje druge žitarice. Odličan je izvor gvožđa, fosfora, vitamina B i E. Jača organizam. Koristi se kao pirinač: ili kao glavno jelo, kao kaša ili kao prilog  uz povrće, pasulj, u salatama i supama.

Bez dodatog šećera

Schwan

Lešnik crni krem sa kakaom stevijom 200 g Schwan
468,00 RSD

Lešnik crni krem sa kakaom i prirodnim zaslađivačima.

Granum

Kokosov protein 200 g Granum
269,00 RSD

Bogat omega masnim kiselinama. Ne sadrži holesterol, gluten ni kazein. Kokosov protein je postan proizvod.

Bio Špajz

Ovsena kaša sa komadićima čokolade (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
137,00 RSD

Organska ovsena kaša. Posno, bogata vlaknima, izvor proteina, sa Vitaminom C, bez laktoze.