Kašasti sok od povrća paradajz sa peršunom i đumbirom 250 ml Vrtlari

Domaći hladno ceđeni sok od 100% voća, bez dodatka vode, šećera i konzervansa.
170,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
170,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3301060

Brend: Vrtlari

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 250.00 ml

Svojstva

100% prirodni sokovi.
Bez dodatog šećera.

Čista priroda naših proizvoda.
Sa dugogodišnjim iskustvom u tradicionalnoj proizvodnji voća i povrća, započeli smo projekat proširenja proizvodnje i prerade proizvoda sa naših plantaža. Uz kvalitetne sirovine i potencijal kojim raspolažemo, angažovali smo najbolje tehnologe i za kratko vreme dostigli nivo savremenog pogona velikih kapaciteta i odličnih receptura.

Prioritet smo dali konceptu tradicionalne proizvodnje sa samo jednim ciljem, a to je da se dobije zdrav proizvod pri čemu težimo da mu sačuvamo boju, ukus i miris. Naši proizvodi se pre svega spremaju sa ljubavlju i pažnjom, u kontrolisanoj proizvodnji, što znači da od samog sađenja biljaka do krajnjeg ubiranja plodova i prerade obuhvatamo ceo jedan ciklus proizvodnje zdrave hrane. Svi su proizvodi bez konzervansa i bilo koje druge vrste aditiva, što bi ih moglo ugroziti na bilo koji način.

Način primene

Pre upotrebe promućkati.

Čuvati na hladnom i tamnom mestu zaštićeno od direktne sunčeve svetlosti. Otvoren proizvod čuvati u frižideru i potrošiti ga u roku od dva do tri dana.

Sastojci

86% paradajz, kuhinjska so, sok od jabuke, peršun, đumbir.

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kcal): 27

Masti: 0.1 g

Zasićene masti: 0.01 g

Ugljeni hidrati: 6 g

Ugljeni hidrati (šećeri): 6 g

Proteini: 0.5 g

So: 0.06 g

Pogledajte još i...

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj od cveta zove 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
197,00 RSD
Pospešuje preznojavanje kod gripa i nazeba i deluje na ublažavanje hronične upale nosne sluzokože ili sinusa.
-10%

Fructus

Dečiji čaj - kids 25 filter kesica Fructus
176,40 RSD 196,00 RSD

Mešavina biljnog čaja sa prirodnom aromom ananasa

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj od lipe 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
285,00 RSD
Podstiče znojenje - preporučuje se u slučaju groznice i povišene telesne temperature.

IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od žalfije 50 g IPLB Dr Josif Pančić
315,00 RSD

Koristi se kao blago sredstvo kod poremećaja u varenju i prekomernog znojenja. Spolja za ispiranje ili premazivanje sluzokože usne duplje i grla kod različitih zapaljenskih procesa. Ne upotrebljavati duže od 2 nedelje u kontinuitetu. 

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj od lista koprive 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
282,00 RSD
Za ublažavanje pojačanih menstrualnih krvarenja i krvarenja iz hemoroida, kao i kod povišenog nivoa šećera u krvi.

Artfood

Smoothie sok mango i ananas 250 ml Artfood
227,00 RSD

Kašasti voćni sok od grožđa, jabuke, manga, ananasa, banane i pomorandže: blednirano najfinije sveže voće i sokovi. Proizvod je bez dodatog šečera, konzervansa, boja i aroma, pasterizovan na 85C. Proizvod je bogat prirodnim vlaknima i vitaminima prisutnim u voću.

Aloe vera napitak chia 500 ml Aleo
267,00 RSD

Napitak sa chia semenom pruža osveženje i dodatnu nutritivnu vrednost kroz pažljivo odabrane prirodne sastojke.

Biotta

Mutni sok od šargarepe (organski proizvod) 500 ml Biotta
542,00 RSD

Ovaj sok od šargarepe proizvod je svetski proslavljene švajcarske kompanije Biotta. Bogat je prirodnim beta karotenom (provitamin A), koji neophodan za dobar vid. Stil života savremenog čoveka (kompijuteri, TV, vožnja autom noću, čitanje i pisanje pod veštačkim osvetljenjem) postavlja velike zahteve pred naše oči. Potreba našeg tela za vitaminom A je drastično povećana. Vitamin A ima takođe veoma pozitivno dejstvo na pigmentaciju kože.

IPLB Dr Josif Pančić

List ruzmarina 80 g IPLB Dr Josif Pančić
394,00 RSD

Koristi se kao blago sredstvo za poboljšanje apetita i stimulaciju želudačne sekrecije.

Spolja kod reume i poremećaja periferne cirkulacije.