Keks sa punjenjem od vanile (sert. bez glutena) 150 g Senza

Bez glutena

Ukusni bezglutenski keksi sa vanil punjenjem. Bez soje. Bez mleka. Bez glutena. Bez kikirikija. 

220,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
220,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 202020

Brend: Senza

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 150.00 g

Sastojci

34 % vanila punjenje (glukozni sirup, šećer, kukuruzni skrob, karboksimetil celuloza, biljna masnoća, kuhinjska so, kalijum sorbat, boja, aroma (prirodno identični vanilin), vinska kiselina, emulgator.) biljni margarin ((biljno ulje, palmino, suncokretovo, repino), voda, emulgator, kuhinjska so, antioksidans, konzervans (kalijum-sorbat), puter aroma i boja (karoten)), pirinčano brašno, šećer, kukuruzno brašno, kukuruzni skrob, krompirov skrob, jaja, glukoza, zgušnjivač (ksantan guma).

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kcal): 522.96

Masti: 21.32 g

Zasićene masti: 11.76 g

Ugljeni hidrati: 75.12 g

Ugljeni hidrati (šećeri): 21.76 g

Vlakna: 1.12 g

Proteini: 3.05 g

So: 0.001 g

Pogledajte još i...

Bez dodatog šećera

Bio Špajz

Musli - grožđe 400 g Bio Špajz
322,00 RSD

Napravljen od najkvalitetnijih integralnih žitarica, orašastih plodova i voća. Samo prirodni sastojci, bez dodatog šećera i konzervansa.

La Bio idea

Leblebija u konzervi (organski proizvod) 400 g La Bio idea
436,00 RSD

Naut je mahunarka bogata proteinima i može se u ishrani koristiti na razne načine, iako je najpopularnije jelo koje se sa njime priprema - namaz humus. Međutim, da bismo pripremili sva ta divna jela sa nautom, treba nam dosta vremena jer se mahunarka pre kuvanja natapa, a samo kuvanje može prilično da potraje. A nekako, baš nam vremena najviše i nedostaje. I poželimo humus, ali odmah. Onaj domaći, koji pravimo baš po svom ukusu. Pa se setimo da negde u kuhinji imamo konzervu sa organskim nautom uz pomoć koje možemo smutiti svoj namaz očas posla. Ili možda imate salatu koju želite pojesti za obrok, ali ste zaključili da vam fali još nešto što će vas duže činiti sitim. Ponovo, kuvani naut pri ruci će odlično poslužiti. I još jedan savet: vodu koju ocedite ne bacajte! Možete je iskoristiti u receptima kao zamenu za mleko ili puter, a da se ukus i tekstura krajnjeg proizvoda bitno ne promene. Takođe ovu tečnost možete iskoristiti i kao zamenu za jaja u receptima. Tri supene kašike zameniće jedno celo jaje, a dve kašike jedno belance. Probajte!

Benlian food

Basmati pirinač 500 g Benlian food
230,00 RSD

Basmati pirinač - aromatični, glazirani pirinač dugog zrna.

Bio Špajz

Bulgur (organski proizvod) Bio Špajz
1.100,00 RSD

Bulgur tonificira bubrege, hrani srce, smiruje i fokusira um. Koristi se i kod menopauzne iritabilnosti. Posebno je dobar za decu i starije osobe.

Bio Špajz

Skrob od tapioke (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
240,00 RSD

Skrob-brašno od tapioke (organski proizvod). Najbolje rezultate daje u kombinaciji sa drugim brašnima bez glutena, za povezivanje i poboljšavanje strukture peciva. Zbog svoje izuzetno glatke i fine teksture koristi se za zgušnjavanje sosova, umaka i supa.

Novo

Sanaterra

Javorov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra
983,00 RSD

100% prirodan slatki sirup sadrži mnoga zdravstvena svojstva u jačanju imuniteta uopšte, te je veoma zastupljen u veganskoj ishrani. Bez aditiva i konzervansa.

Aleksandrija

Keks sa čokoladom (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija
206,00 RSD
Bezglutenski čoko biskvit Cookies sa komadićima čokolade. Posno, bez laktoze, bez kazeina, bez konzervansa. Prirodno bez glutena.

PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart