Kocke za probavu 5 g Macrobiotic Prom

27,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
27,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1405002

Brend: Macrobiotic Prom

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 5.00 g

Svojstva

Upotreba prirodnih sredstava je najbolji način za regulisanje rada i redovnog pražnjenja creva. Suvo voće i sena se tradicionalno koriste protiv opstipacije. Suve šljive, suve smokve i suvo grožđe sadrže veliku količinu nerastvorljivih i rastvorljivih biljnih vlakana koja u crevima bubre i povećavaju voluminoznost crevnog sadržaja čime se ubrzava njihova peristaltika. Suve šljive su bogate sorbitolom, alkoholnim šećerom koji takođe ima svojstva laksativa.

Način primene

Jednu kocku pojesti uveče, pre spavanja.

Sastojci

Suva šljiva, suva smokva, sena, suvo grožđe.

Pogledajte još i...

Sinefarm

Ricinusovo ulje 50 ml Sinefarm
310,00 RSD

Ricinusovo ulje - dijetetski proizvod za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.

BioTim

Guščija mast 145 g BioTim
1.134,00 RSD

Guščija mast se može koristiti nanošenjem na kožu, kao obloga, ili u ishrani. 

Shenemil

Multi C glina u prahu za spoljnu upotrebu 300 g Shenemil
914,00 RSD

Multi C glina u prahu za pripremu maske na koži lica i tela.

Bio Špajz

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
510,00 RSD

Organske psilijum ljuspice - prirodna biljna vlakna, 100% sirove, 100% veganske, bez aditiva. Čisto zdravlje u svakoj ljuspici.

Rick's technology

Kordiceps 100 tableta 40 g Rick's technology
1.482,00 RSD

Proizvod namenjen odrasloj populaciji za povećanje nivoa energije posebno kod sportista, za jačanje imunog sistema i održavanje opšte vitalnosti organizma.

Superhrana

MSM prah 100 g Superhrana
665,00 RSD

100 % MSM prah (Metilsulfonilmetan), dodatak ishrani. Organski oblik sumpora. Četvrti najvažniji mineral u ljudskom telu. Poznat i kao mineral lepote.

Florihana

Florihana organsko eterično ulje Ruzmarina Camphor 5 g
850,00 RSD

Iz porodice lamiaceae, ruzmarin kamfor daje eterično ulje koje je veoma traženo zbog svojih opuštajućih svojstava za neuro-mišićni sistem.

Probotanic

Ulje od koštica kajsije (organski proizvod) 20 ml Probotanic
546,00 RSD

Ulje od koštica kajsije hladno ceđeno. Primenjuje se za lečenje simptoma astmu, za negu kože i kose i kao prevencija tumora.

Florihana

Florihana organsko eterično ulje Ravensara 15 g
2.900,00 RSD

Ravintsara je iz porodice Lauracea.  Eterično ulje se proizvodi parnom destilacijom listova. Ima brojna svojstva kao što su antivirusna i zaštita respiratornog sistema.


PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart