Kombuha acerola + đumbir 330 ml Vigo

 

355,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
355,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3301075

Brend: Vigo

Pakovanje: 330.00 ml

Svojstva

Acerola + đumbir je savršena kombinacija pirea od acerole, bogate vitaminom C poreklom iz prašume Amazona na severu Brazila i đumbira iz provincije Gujarat u Indiji.  Ručno pravljen, fermentisan sirovi napitak od kombuche sa superhranom. Obogaćen enzimima, elektrolitima, probioticima i živim kulturama za poboljšanje Vašeg zdravlja.

Pogledajte još i...

Florihana

Florihana organsko etarsko ulje Citronella 5 g Flo
790,00 RSD

Iz porodice Poaceae, Java Citronella je poznata po svojim antiseptičkim svojstvima, takodje štiti i od insekata.

Fructus

Čaj Detox 25 filter kesica Fructus
209,00 RSD

Mešavina biljnog čaja i zelenog čaja. Dodatak ishrani - doprinosi normalnom metabolizmu masti i održavanju normalne funkcije jetre.

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj od lipe 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
285,00 RSD
Podstiče znojenje - preporučuje se u slučaju groznice i povišene telesne temperature.

Aloe vera napitak jagoda 500 ml Aleo
267,00 RSD

Prepustite se laganom osveženju uz napitak sa aloe verom i nežnim ukusom jagode.

BioTim

Guščija mast 145 g BioTim
1.248,00 RSD

U medicini guščija mast se koristi za lečenje bolesti disajnih puteva i organa: astme, upale pluća, bronhitisa i kašlja.

Bio Špajz

Gi - prečišćeni puter 270 g Bio Špajz
1.295,00 RSD

Gi, ili prečišćeni maslac, je po tradicionalnoj istočnjačkoj medicini najzdravija masnoća koja ima mnogo lekovitih svojstava i široku primenu.

IPLB Dr Josif Pančić

Kapi od virka 30 ml IPLB Dr Josif Pančić
638,00 RSD
Aktivni sastojci virka ublažavaju tegobe koje se javljaju pre ili tokom menstrualnog ciklusa.

Pčelarska kuća Kovačević

Propolis krema 35 g Pčelarska kuća Kovačević
520,00 RSD

Propolis krema Pčelarske kuće Kovačević je antibiotik širokog spektra dejstva, za kompletnu negu zdrave i oštećene kože.

Florihana

Florihana organsko etarsko ulje Pačuli 5 g Florihana
1.490,00 RSD

Iz porodice Lamiaceae, pačuli se puno koristi u industriji parfema, takođe ima izvanredna svojstva za cirkulaciju.