Kombuha ruža 330 ml Vigo

 

355,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
355,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3301078

Brend: Vigo

Pakovanje: 330.00 ml

Svojstva

Ruža je nežno aromatična kombinacija latica ruže i plodova šipka iz holandske provincije Duin-en Bollenstreek, napravljena od najkvalitetnijih sastojaka. Pripremamo je u ograničenim serijama kako bismo zadržali njen ručno izrađeni šarm. Idealna je za sve koji uživaju u cvetnim aromama.

Pogledajte još i...

Adonis d.o.o.

Čaj kleka 50 g Adonis
175,00 RSD

Biljni čaj od ploda kleke (lat.Juniperi fructus).

Superhrana

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
486,00 RSD

Zlatna maka se zbog svojih adaptogenih svojstava preporučuje kao pomoćno lekovito sredstvo u slučaju različitih hormonalnih disbalansa, alergija.

Lookin'fit

Men's Tea 14 dana 100 g Lookin'fit
740,00 RSD

Čaj za povećanje testosterona i ublažavanje simptoma uvećane prostate.

Biotta

Mutni sok od šargarepe (organski proizvod) 500 ml Biotta
542,00 RSD

Ovaj sok od šargarepe proizvod je svetski proslavljene švajcarske kompanije Biotta. Bogat je prirodnim beta karotenom (provitamin A), koji neophodan za dobar vid. Stil života savremenog čoveka (kompijuteri, TV, vožnja autom noću, čitanje i pisanje pod veštačkim osvetljenjem) postavlja velike zahteve pred naše oči. Potreba našeg tela za vitaminom A je drastično povećana. Vitamin A ima takođe veoma pozitivno dejstvo na pigmentaciju kože.

Adonis d.o.o.

Čaj sena 50 g Adonis
166,00 RSD

Biljni čaj od lista sene (lat. Sennae folium). Čaj od sene prirodno deluje kao blagi laksativ, pomažući u regulaciji probave.

Ruski carski Mumio 1+1 gratis 60 tableta sa knjigom
2.644,00 RSD

Planinska blagodet, prečišćeni Altajski mumio je preporučen kao biološki aktivan suplement.
Kupovinom jedne kutije od 60 tableta mumija, drugu dobijate na poklon, kao i edukativna knjižica o Ruskom carskom mumiju.

Shenemil

Eterisan inhalator 6 ml Shenemil
269,00 RSD

Eterisan inhalator, po originalnoj recepturi dr Staniše Stojiljkovića, olakšava probleme sa zapušenim nosem, ali prijatnim mirisom pozitivno deluje i na psihu.

Pčelarska kuća Kovačević

Propolis krema 175 g Pčelarska kuća Kovačević
1.782,00 RSD

Propolis krema - prirodni antibiotik širokog spektra dejstva za kompletnu negu zdrave i oštećene kože.

Macrobiotic Prom

Pirinčani napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom
391,00 RSD

Posno, bez laktoze, bez kazeina, bez palmine masti.