Krema sa ruskom carskom cagom 200ml

1.488,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
1.488,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1427022

Pogledajte još i...

Lila Ma

Indijska kana - crvena 100 g Lila Ma
519,00 RSD

Indijska kana za bojenje i negu kose - crvena.

Aromatherapist

Krema za lice HRANLJIVA 30 ml Aromatherapist
2.300,00 RSD

Hranljiva krema za lice za suvu kožu. Intenzivno hrani, umiruje i omekašava suvu i beživotnu kožu.

Shirko

Epsom soli 600 g Shirko
647,00 RSD

Očistite organizam od toksina izazvanih pesticidima u hrani, rentgena, antiperspiranata, lekova. Detoksikujte lice, telo i rešite se hemoroida, oticanja zglobova i reume, poboljšajte koncentraciju i san. Obezbedite Vašem organizmu više energije i svežine.

Biofield Care

Flaster B.E.Well Biofield Care
4.933,00 RSD

Podiže nivo energije. Popravlja raspoloženje. Povećava pažnju i fokus. Doprinosi kvalitetu sna.

Sahul

Ajurvedska pasta za zube od nima 100 g Sahul
391,00 RSD

Biljna zubna pasta, jača, osvežava i štiti.

Shenemil

Glina u prahu 150 g Shenemil
888,00 RSD

Lekovita Shenemil glina u prahu - za unutrašnju upotrebu. Sa oligoelementima i antioksidantima za detokcikaciju.

Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa medom 70 g Željko Zeljković
130,00 RSD

Sapun od kozjeg mleka sa medom. Sapune od svežeg, nekuvanog kozijeg mleka ručno pravi po receptu naših baka i prabaka Željko Zeljković iz Kikinde. Blagog su mirisa i veoma pogodni za osetljivu i obolelu kožu i preporučuju se osobama koje pate od kožnih oboljenja ili su alergične na industrijske sapune.

Mr Beerskin

Šampon Dandruff fighting 440 ml Mr Beerskin
680,00 RSD

Šampon protiv peruti sadrži 4 glavna ekstrakta piva sa visokim udelom biološki bitnih proteina, vitamina i minerala, koji neguju i umiruju vlasište i jačaju folikule kose. Ekstrakt duvana ima pročišćavajuća, antivirusna i antimikrobna svojstva, blagotvorno deluje na upale i olakšava brzo isceljenje, dok njegova fantastična aroma čini šampon jedinstvenim.

Boreal

Ružina vodica 60 ml Boreal
389,00 RSD

Čista i prava ružina vodica dobijena destilacijom latica.