Magnezijum hlorid sprej protiv insekata sa citronelom 100 ml

316,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
316,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 2208005

Brend: Hema Kheya Neye

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 100.00 100 ml

Pogledajte još i...

Shenemil

Osveživač daha 2fresh 100 ml Shenemil
552,00 RSD

Prirodna aromatična voda. Osvežava dah i neutrališe zadah iz usta. Sprečava nastanak karijesa.

Mr Beerskin

Šampon Energizing 440 ml Mr Beerskin
680,00 RSD

Šampon sa ekstraktima piva, nane i eukaliptusovog ulja. Naš šampon sadrži 4 glavna ekstrakta piva sa visokim udelom biološki relevantnih proteina, vitamina i minerala, koji neguju i umiruju vlasište dok jačaju folikule kose.
 

Biofield Care

Flaster B.E.Well Biofield Care
4.933,00 RSD

Podiže nivo energije. Popravlja raspoloženje. Povećava pažnju i fokus. Doprinosi kvalitetu sna.

Maxlab

Sprej za grlo i usta Srebrosept 50 ml Maxlab
477,00 RSD

0 % konzervansa. Koloidno srebro sa lekovitim biljem. Menta. Žalfija. Timijan. Anis. Nezamenljiv u slučaju afti i infekcije sluzokože usta.

Herbateria

Jojoba ulje 50 ml Herbateria
972,00 RSD

Jojoba ulje odlično neguje kožu, a koristi se kod svih tipova kože. Od svih baznih ulja, ulje jojobe je po hemijskom sastavu najsličnije prirodnom sebumu ljudske kože, pa ga iz tog razloga koža prepoznaje i dobro upija. Sprečava nastanak bora i ožiljaka, a deluje i antimikrobno. Pogodno za negu kože, kose i noktiju. 

Shenemil

Glina protiv celulita 250 g Shenemil
888,00 RSD

Glina protiv celulita za mazanje tela, kičme i predela jetre. Deluje na dublje slojeve kože ali i na rad unutrašnjih organa koji su važni za formiranje celulita.

Ms Beerskin

Gel za tuširanje i kupanje Chill out 440 ml Ms Beerskin
540,00 RSD

Chill Out je pH uravnotežen hidrantni i umirujući gel za tuširanje i kupka za svakodnevnu upotrebu.

Ms Beerskin

Šampon oil-control & moisturizing 440 ml Ms Beersk
680,00 RSD

Šampon sa ekstraktima piva, aminokiselinama zobi i uljem eukaliptusa. Nežna formula ovog šampona ne samo da uklanja višak masnoće, hidrira kosu, već pomaže u smirivanju iritacija vlasišta dok dugo pospešuje gustinu i zdrav rast kose.

Herbal Shampoo

Šampon Sidha 180 ml Herbal Shampoo
584,00 RSD

Ajurvedski šampon Sidha je kombinacija biljaka amalaki, nim, tulsi i kana. Ovaj prirodni šampon neguje kožu glave i koren kose.
Bez veštačkih boja, aditiva, konzervansa i bez proizvoda životinjskog porekla.