Namaz sa belim lukom i začinskim biljem 150 g Violife

Krem sir na bazi kokosovog ulja sa belim lukom i začinima. Bez kazeina, bez mleka, bez laktoze, bez soje, bez glutena. 100% vegan. Sa kokosovim uljem i vitaminom B12.

422,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
422,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1305013

Brend: Violife

Zemlja porekla: Grčka

Pakovanje: 150.00 g

Svojstva

Ovaj neodoljivi užitak kombinuje glatku i kremastu teksturu sa ukusnom mešavinom belog luka, vlašca i peršuna.

Violife kremasti beli luk i začinsko bilje bez napora se namaže na vaša omiljena peciva, zamote ili projice sa povrćem. Savršeno ide uz predjela, grickalice i tanjire za zabave. Koristite ga kao slanu podlogu za domaće umake i prelive, namažite ga na sveže ispečen hleb za trenutni nalet ukusa ili ga umešajte u jela od testenine da biste dobili kremasti ukus.


Ovaj svestrani proizvod zasnovan na biljnim proizvodima će dodati gurmansku notu svakom receptu. Savršena ravnoteža kremastog uživanja i slanog bilja, što ga čini obaveznim za svakog ljubitelja hrane. Vreme je da poboljšate svoje užine, obroke i okupljanja neodoljivim ukusom Violife kremastog belog luka i bilja.

Sastojci

Voda, kokosovo ulje (22%), skrob, beli luk, vlašac, peršun, morska so, regulator kiselosti: glukono-delta-lakton, arome, ekstrakt masline, vitamin B12, guar guma

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kj): 881

Energetska vrednost (kcal): 213

Masti: 20 g

Zasićene masti: 18 g

Ugljeni hidrati: 8 g

Ugljeni hidrati (šećeri): 0.2 g

Proteini: 0.2 g

So: 2.2 g

Pogledajte još i...

Sanaterra

Cejlonski cimet (organski proizvod) 40 g Sanaterra
240,00 RSD

100% pravi organski cimet poreklom sa Šri Lanke (Cejlon). Bez kumarina.

Mitoku

Umeboši šljive 100 g Mitoku
836,00 RSD

Ukiseljene japanske umeboši šljive. Koriste se više od 2000 godina kao dodatak jelu, veoma popularan u Japanu. Fermentišu u zemljama ćupovima i do pet godina uz dodatak shiso lišća i morske soli. Koriste se kao slani začin u jelima od žitarica i mahunarki i za pripremu umaka i variva.

Elmar Crete S.A.

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Elmar Crete S.A.
2.424,00 RSD

Ulje dobijeno iz ploda maslina isključivo mehaničkim postupkom (hladno ceđenje).

Bez dodatog šećera -20%

Bio Špajz

Musli - lešnik 400 g Bio Špajz
313,60 RSD 392,00 RSD

Musli sa dodatkom lešnika, najkvalitetnijim integralnim žitaricama, i suvim voćem. Samo prirodni sastojci, bez dodatog šećera i konzervansa. 

Lomax

Dobra ovsena kaša kokos i suvo grožđe 60 g Lomax
77,00 RSD

Posno. Bez laktoze. Bogato vlaknima. Obogaćeno sa 10 vitamina. Bez veštačkih zaslađivača. Izvor proteina. Vegan.

Bez dodatog šećera

Momentous

Urmolada namaz choco berry 220 g Momentous
632,00 RSD

Namaz sa urmama, malinom, višnjom, borovnicama i organskim kakaom. U urmoladu se ne dodaju šećer, ulje, emulgatori, aditivi, konzervansi i arome.