Napitak od heljde - u prahu 400 g Zajic

Biljni napitak u prahu je zdrav i lako svarljiv proizvod visoke nutritivne vrednosti. Proizvedeno od genetski nemodifikovanog zrna i predstavlja izvor proteina, vitamina, minerala i ugljenohidrata koji sporo sagorevaju. Ne sadrže holesterol, laktozu i gluten.

398,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
398,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1906001

Brend: Zajic

Zemlja porekla: Češka

Pakovanje: 400.00 g

Svojstva

Raznolika i uravnotežena ishrana jedan je od najvažnijih činjenica koje utiču na ukupno blagostanje organizma. Uključivanje Zajic napitka u prahu u ishranu donosi mnogobrojne prednosti. Biljni napitak u prahu Zajic je zdrav i lako svarljiv proizvod visoke nutritivne vrednosti. Proizvedeno od genetski nemodifikovanog zrna i predstavlja izvor proteina, vitamina, minerala i ugljenohidrata koji sporo sagorevaju. Ne sadrže holesterol, laktozu i gluten. Obično se koriste tamo gde se koristi i obično kravlje mleko. Ne preporučuju se kao zamena za kravlje mleko za decu ispod 3 godine.

Heljdin napitak u prahu Zajic se pravi mlevenjem očišćene heljde, koja je neophodan deo racionalne ishrane. Heljda je vrlo hranljiva i dijetetski vredna žitarica s povoljnim sastavom za ljudsku ishranu. Heljdin napitak se pravi od čistih biljnih proizvoda, ne sadrži holesterol, laktozu i prirodno je bez glutena. Heljdu možemo nazvati još i moćnom biljkom koja je nepresušan izvor vitamina. U sebi objedinjuje vitamine B1, B2, B3, B5 i B6, ali i vitamin P koji ima bitnu ulogu pri snižavanju krvnog pritiska. Njima se pridružuju i oligoelementi kao što su magnezijum, gvožđe, cink, kalcijum, koji daju energiju kako telu, naročito ako se bavite nekim sportom, tako i umu. Heljda je žitarica koju ljudski organizam najbrže apsorbuje. Izuzetno je prijatnog i jedinstvenog ukusa.
Preporučuje se i kao prehrambeni dodatak za osobe s povećanom fizičkom aktivnošću, za sportiste, kao i osobe s kardiovaskularnim oboljenjima, zbog visokog sadržaja korisih sastojaka.

Sastojci

Kukuruzni sirup u prahu, delimično hidrogenizovano sojino ulje, heljdino brašno 7%, sredstvo za zaslađivanje - malitol, regulator kiselosti - kalijum fosfat, emulgator - moni - i digliceridi masnih kiselina, sredstvo protiv zgrudvavanja - silicijum dioksid, so, stabilizator karagenan, prirodno identična aroma mleka, prirodno identična boja - karoten.
Sadrži alergene kao što je soja i natrijum kazeinat (proizvedeno u pogonu u kome se proizvodi kazeinat).

Napomena

Ne preporučuje se kao zamena za kravlje mleko za decu ispod 3 godine.

Način pripreme

25 g (6 kafenih kašičica) heljdinog mleka u prahu zaliti sa 250 g tople vode i promešati.

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kcal): 486

Masti: 23 g

Zasićene masti: 4.2 g

Ugljeni hidrati: 67 g

Ugljeni hidrati (šećeri): 8.3 g

Proteini: 2.6 g

So: 0.4 g

Pogledajte još i...

Macrobiotic Prom

Ovseni napitak u prahu 240 g Blend Macrobiotic Prom
391,00 RSD

Ovseni napitak u prahu, posno, pun ukus, vegan, bez laktoze, bez kazeina, bez palmine masti. 

Lookin'fit

Urino Tea 28 dana 200 g Lookin'fit
1.200,00 RSD

Čaj za urinarne infekcije i ublažavanje tegoba kod kamena u bubregu.

Artfood

Sirup od zove light 750 ml Artfood
559,00 RSD

Niskokalorični sirup za osvežavajuće bezalkoholno piće od cveta zove.

Prince Philipp

Kraljevski napitak đumbir sa medom i limetom 150 g Prince Philipp
673,00 RSD

Aromatizovani biljni instant čaj sa aromom limete.

Bio una

Mleko od badema u prahu 250g Bio Una
441,00 RSD

Napitak od badema u prahu. Veganski i posan, savršen dodatak napicima i poslasticama, nežnog ukusa i bogatog sastava.

Biotta

Sok od cvekle (organski proizvod) 500 ml Biotta
542,00 RSD

Sok od cvekle, premijum kvaliteta.

Adonis d.o.o.

Čaj kantarion cvet 50 g Adonis
143,00 RSD

Biljni čaj od cveta kantariona (lat. Hyperici flos). Pomaže u ublažavanju stresa, anksioznosti i poboljšava raspoloženje.