Plod morača 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Upotrebljava se kod tegoba disajnih organa (kao sredstvo za lakše iskašljavanje i smirivanje upale) kao i za otklanjanje tegoba organa za varenje (nadutosti, grčevi, slab apetit). 

159,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
159,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 502005

Brend: IPLB Dr Josif Pančić

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 80.00 g

Način pripreme

Kafenu kašiku usitnjenog ploda morača (Foeniculi fructus) preliti sa 200 ml ključale vode. Sud poklopiti i ostaviti da stoji 10-15 min. Procediti i piti dve do tri šolje čaja dnevno.

Pogledajte još i...

Uljarica plus d.o.o.

Kiselo mleko od soje 500 ml Uljarica plus
227,00 RSD

Kiselo mleko od soje, sa probiotskim bakterijama Lactobacillus acidophilius Lafti L10 i Bilfidobacterium sp. Lafti B94. Čuvati na do + 4°C.

IPLB Dr Josif Pančić

Kora krušine 80 g IPLB Dr Josif Pančić
330,00 RSD

Koristi se kao sredstvo za čišćenje kod zatvora. Ne preporučuje se produžena upotreba kao ni upotreba za vreme trudnoće i dojenja. 

-10% Bez palminog ulja

Macrobiotic Prom

Proseni napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom
325,80 RSD 362,00 RSD

Napitak od prosa u prahu, posno, pun ukus, vegan, bez laktoze, bez kazeina, bez palmine masti. 

Rishi Om

Kombuha napitak 500 ml Rishi Om
197,00 RSD

Kombuha napitak je prastari narodni lek proizveden prirodnim procesom vrenja koji u zaslađenom indijskom čaju izaziva kombuha gljiva. Ustanovljeno je da ovaj napitak sadrži vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B12, L-mlečnu kiselinu (potrebnu organizmu napadnutom od karcinoma), glukoronsku kiselinu (koju zdrava jetra proizvodi za prečišćavanje svih otrova u organizmu), antibiotske materije i ugljene hidrate.

Adonis d.o.o.

Čaj virak 50 g Adonis
372,00 RSD

Biljni čaj od herbe virka (lat. Alchemillae herba).  Pomaže u smanjenju upala i poboljšava zdravlje mokraćnog sistema.

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj - narodni čaj 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
282,00 RSD
Preporučuje se tokom jesenjih i zimskih meseci, kao preventiva ili za olakšanje tegoba kod bakterijskih ili virusnih infekcija.

IPLB Dr Josif Pančić

Filter čaj od pitome nane 20 kesica IPLB Dr Josif Pančić
339,00 RSD
Preporučuje se kod akutne i hronične upale želudačne i crevne sluzokože, za olakšanje varenja i ublažavanje žučnih tegoba.