Polen u granulama 100 g Pčelarska kuća Kovačević

Prirodni pčelinji proizvod.

357,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
357,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 702001

Brend: Pčelarska kuća Kovačević

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 100.00 g

Svojstva

Polenov prah ima primenu u lečenju prostate. Polen može pozitivno delovati na plodnost i snižava nivo holesterola u krvi. Blagotvorno utiče na poboljšanje cirkulacije krvi u mozgu pa se preporučuje osobama koje su izložene velikim umnim i fizičkim naporima. Zbog svog izuzetnog proteinskog sastava koristi se i kao prirodno sredstvo za regeneraciju jetre.
Polen se koristi i u kozmetici.

Način primene

Doza polena za odraslog čoveka može biti 15-20 g (jedna kašika) dva puta dnevno, a za decu 8-10 g (jedna kašičica), takođe dva puta dnevno. 
Ponekad se preporučuje da se doze cvetnog praha u početku uzimaju pa se onda smanjuju na polovinu. Na primer: preporučuju se dnevne doze do 20 grama u početku uzimanja, a posle smanjivanje na 10 grama dnevno. Pojedini autori preporučuju mešavine cvetnog praha s medom u odnosu 1:3, naročito kada ga neke osobe tek počinju uzimati.

Pogledajte još i...

Bio Špajz

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) Bio Špajz
760,00 RSD / kg

Ovsene pahuljice su od davnina deo ljudske ishrane. Mogu se koristiti u kašama, supama, hlebovima, poslasticama.

Bio Špajz

Pasulj azuki (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
308,00 RSD

Azuki pasulj, tradicionalna namirnica japanske i makrobiotičke kuhinje, poznat je po svojoj izuzetnoj hranljivoj vrednosti i slatkom i ljutkastom (oštrom) ukusu. Odličan je za pripremu raznovrsnih jela – od slanih specijaliteta do nutritivnih dezerta.

Granum

Bademov puter sa cimetom 170 g Granum
556,00 RSD

Veganski, postan i bezglutenski proizvod.

Lučar

Laneno brašno 200 g Lučar
145,00 RSD

Laneno brašno visokog nutritivnog kvaliteta, sa smanjenim sadržajem ulja, 100% od semena lana.

Tintor

Celerova so 180 g Tintor
341,00 RSD

Celerova so je 100% prirodan dodatak jelima. Preporučljiva za zdravu ishranu kao i za dijabetičare. Ne sadrži natrijum-glutaminat.

Inventa Vita

Cvekla prah 75 g Inventa Vita
1.276,00 RSD

Za 95 g, vakuumskom dehidratacijom dobijenog praha, upotrebljeno je oko 1350 grama odabranih svežih plodova najvišeg kvaliteta.

Macrobiotic Prom

Genie prženi tempeh 200 g Macrobiotic Prom
360,00 RSD

Samo biljke, začini i ljubav.

Just Superior

Kokosov sirup (organski proizvod) 225 ml Just Superior
584,00 RSD

100% prirodan zaslađivač medno-karamelastog ukusa! Dobija se kao javorov sirup, ali ima niži glikemijski indeks! Zasladite palačinke, kafu, kašu i bilo koji recept.