Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom kamilice 70 g Zeljković

Ručni rad. Sapuni nisu testirani na životinjama.

130,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
130,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1208057

Brend: Željko Zeljković

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 70.00 g

Svojstva

Lekovitost kozjeg mleka je poznata zbog sadržaja vitamina: E, A, B6, i B12. Kozje mleko, takođe služi kao omekšivač koji prirodno daje vlažnost koži i blagotvorno je umiruje. Kombinacija jestivih ulja, kao osnova sirovina i glicerinska baza obiluje vitaminima A, D, E i K kao i mineralima: kalijumom, fosforom, natrijumom, kalijumom i gvožđem: omega-3 i omega-6 masnim kiselinama te brojnim antioksidansima i zahvaljujući njima hrani kožu, usporava njeno starenje, ubrzava regeneraciju te je čini vitalnom i elastičnom.

Posebno se preporučuje osobama sa ispucanom i suvom kožom kao i osobama obolelim od ekcema i psorijaze. Ručno pravljeni sapuni čuvaju našu životnu okolinu. Kamilica se upotrebljava protiv upale kože, za kupke i ličnu higijenu jer poseduje dobra antibakterijska, antivirusna i fungicidna dejstva.

Način primene

Odličan i za pranje kose.

Sastojci

Sveže kozje mleko, kombinacija jestivih biljnih ulja, kaustična soda.

Pogledajte još i...

Ecowell

Dezodorans roll-on za muškarce (organski proizvod) 75 ml Ecowell
1.279,00 RSD

Cosmos organic sertifikat. Bez alkohola, parabena i Aluminijum hlorohidrata. Uklanja neprijatne mirise i ne ostavlja beli trag. Dermatološki testirano i vegansko.

Ecowell

Losion za sunčanje SPF30 (organski proizvod) 150 m
2.199,00 RSD

Organski losion za sunčanje sa 30 SPF UVA i UVB zaštitom.

S. V. Products

Ajurvedski sapun Chandrika 75 g S.V. Products
260,00 RSD

Da li vam je potreban odmor od svakodnevne upotrebe hemikalija? Čandrika sapun je ekonomičan i prijatan promoter zdravlja kože.
Kada je 1940. godine Šri Kešavan Vaiđar stvorio prvi Čandrika ajurvedski sapun, ajurvedski kozmetički proizvodi nisu se još uvek proizvodili serijski. Čandrika ajurvedski sapun se pravi od čistog kokosovog ulja, sandalovog ulja, pačulija i drugih biljaka. Ne sadrži bilo kakve životinjske masti niti je testirana na životinjama. U potpunosti se sastoji od čistih biljnih ulja.

Shenemil

Zaštitna emulzija za sunčanje SPF 25 Sunny Sunny 200 ml Shenemil
1.224,00 RSD

Zaštitna emulzija za sunčanje sa prirodnim UV filterima.

Mr Beerskin

Šampon Dandruff fighting 440 ml Mr Beerskin
680,00 RSD

Šampon protiv peruti sadrži 4 glavna ekstrakta piva sa visokim udelom biološki bitnih proteina, vitamina i minerala, koji neguju i umiruju vlasište i jačaju folikule kose. Ekstrakt duvana ima pročišćavajuća, antivirusna i antimikrobna svojstva, blagotvorno deluje na upale i olakšava brzo isceljenje, dok njegova fantastična aroma čini šampon jedinstvenim.

Shirko

Epsom soli 600 g Shirko
647,00 RSD

Očistite organizam od toksina izazvanih pesticidima u hrani, rentgena, antiperspiranata, lekova. Detoksikujte lice, telo i rešite se hemoroida, oticanja zglobova i reume, poboljšajte koncentraciju i san. Obezbedite Vašem organizmu više energije i svežine.

Shenemil

Maska za negu kože sa izraženim venama na bazi gline 150 ml Shenemil
726,00 RSD

V clay mask - je prirodna maska na bazi gline koja omogućuje pojačan dotok krvi, sprečava gomilanje toksina i hrani kožu sa izraženim venama. Smanjuje bol, otok i težinu u nogama.

Aromatherapist

Krema za ruke LAVANDA uz LIMUN 50 ml Aromatherapist
560,00 RSD

Svila na rukama: krema za ruke LAVANDA uz LIMUN. Zaštićene ruke. Ruke koje dišu. Jedinstveni biljni emulgator, odabran za ovu kremu, ostavlja dugotrajni zaštitni sloj i osećaj da Vas nešto nežno miluje po rukama. Koži daje glatkoću i mekoću - štiti ruke od isušivanja.

Pom Pom

Ciklusni uložak regular 10 kom Pom Pom
494,00 RSD

Dermatološki testirani. Prirodno celulozno upijajuće jezgro. Bez parfema. Nisu beljeni hlorom. Organski pamuk.