Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom lavande 70 g Zeljkovic

Lekovitost kozjeg mleka je poznata zbog sadržaja vitamina: E, A, B6, i B12. Ručni rad. Sapuni nisu testirani na životinjama.

130,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
130,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1208056

Brend: Željko Zeljković

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 70.00 g

Svojstva

Lekovitost kozjeg mleka je poznata zbog sadržaja vitamina: E, A, B6, i B12. Kozje mleko, takođe služi kao omekšivač koji prirodno daje vlažnost koži i blagotvorno je umiruje. Kombinacija jestivih ulja, kao osnova sirovina i glicerinska baza obiluje vitaminima A, D, E i K kao i mineralima: kalijumom, fosforom, natrijumom, kalijumom i gvožđem: omega-3 i omega-6 masnim kiselinama te brojnim antioksidansima i zahvaljujući njima hrani kožu, usporava njeno starenje, ubrzava regeneraciju te je čini vitalnom i elastičnom.
Posebno se preporučuje osobama sa ispucalom i suvom kožom kao i osobama obolelim od ekcema i psorijaze. Ručno pravljeni sapuni čuvaju našu životnu okolinu. Lavanda kod opekotina i rana značajno ubrzava zaceljivanje, kupka smiruje napetost a pomaže i kod akni, gljivičnih oboljenja, uboda insekata, upala i alergija na koži.

Način primene

Odličan i za pranje kose.

Sastojci

Sveže kozje mleko, kombinacija jestivih biljnih ulja, kaustična soda.

Pogledajte još i...

Aromatherapist

Krema za lice HRANLJIVA 30 ml Aromatherapist
1.460,00 RSD

Hranljiva krema za lice za suvu kožu. Intenzivno hrani, umiruje i omekašava suvu i beživotnu kožu.

Aromatherapist

Fluid za lice Feeding me Softly 30 ml Aromatherapist
2.460,00 RSD

Fluid za osetljivu kožu lica.

Shenemil

Zaštitna emulzija za sunčanje SPF 25 Sunny Sunny 200 ml Shenemil
1.224,00 RSD
Zaštitna emulzija za sunčanje sa prirodnim UV filterima.

Mr Beerskin

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr Beerskin
540,00 RSD

Cool Up gel vam pomaže da se razbudite i započnete dan kao i da se rashladite nakon vežbanja.

Shenemil

Glina protiv celulita 250 g Shenemil
888,00 RSD

Glina protiv celulita za mazanje tela, kičme i predela jetre. Deluje na dublje slojeve kože ali i na rad unutrašnjih organa koji su važni za formiranje celulita.

Lila Ma

Indijska kana - crvena 100 g Lila Ma
519,00 RSD

Indijska kana za bojenje i negu kose - crvena.

Stara planinska riznica

Biljni šampon protiv peruti, seboreje i opadanja kose 200 ml Stara planinska riznica
868,00 RSD

Zahvaljujući aktivnim sastojcima koprive, belog luka, dragoljuba i matičnjaka, Biljni šampon protiv opadanja kose, seboreje i peruti Stara planinska riznica suzbija i trajno uklanja tri najveća neprijatelja zdrave kose. Kombinacija aktivnih sastojaka lekovitog bilja sprečava isušivanje i perutanje kože glave, hrani, pospešuje rast i jača strukturu kose. Vaša kosa biće bujna i jaka.

Shenemil

Relax Me ulje za masažu tela 100 ml Shenemil
713,00 RSD
Ulje za masažu tela sa pažljivo odabranim ekstraktima bilja.