Sirće od divljih jabuka - za mršavljenje 500 ml Ekofarm

Voćno sirće od divlje jabuke sa dodatkom ekstrata krušine (Frangulae Cortex): dodatak krušine u kombinaciji sa sirćetom od divlje jabuke po farmakopeji ubrzava probavu, smanjuje osećaj gladi, ubrzava sagorevanje masnoća i pomaže mršavljenju.

139,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
139,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 2303001

Brend: Ekofarm

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 500.00 ml

Svojstva

Ovaj proizvod se može koristiti i kao začin i kao lek. Pomaže u slučaju: visokog krvnog pritiska, gojaznosti i depresije, niskog krvnog pritiska.
Ukoliko se pravilno čuva, ovaj mineralni napitak je nekvarljiv. Pojava taloga i plesni, promena boje ili ukusa, nije znak da je proizvod izgubio svoje lekovito svojstvo. Rok upotrebe je neograničen.

Način primene

Kod visokog krvnog pritiska, depresije i gojaznosti:
3 supene kašike sirćeta od divljih jabuka razblažiti u 2dl vode ili neke druge tečnosti. Ovakav rastvor piti tri puta dnevno, nakon jela.

U slučaju gojaznosti, u praksi se pokazalo da je, zavisno od metabolizma, potreban 1l mineralnog sirćeta na 1kg gojaznosti.

Kod niskog krvnog pritiska:
1 supenu kašiku sirćeta od divljih jabuka rastvoriti u 2dl vode. Ovakav rastvo piti 3 puta dnevno posle obroka. Kada pritisak počne da se normalizuje potrebno je postepeno povećavati dozu (do 3 supene kašike na 2dl tečnosti). Korišćenjem rastvorenog mineralnog sirćeta 3 puta dnevno, svakog dana tokom 3 nedelje korišćenja potrebno je napraviti pauzu od 1 nedelje, nakon čega treba nastaviti sa primenom sirćeta.

Kod osoba koje sirće od divljih jabuka koriste preventivno:
Doza koja se preporučuje je 2dl vode i 2 supene kašike sirćeta, 3 puta dnevno.

Upala krajnika:
Nerastvrenim sirćetom od divljih jabuka isperite grlo.

Kožna oboljenja, čirevi, infekcije, perutavi ekcem:
Sirće utrljavati na obolelo mesto 3 do 4 puta dnevno.
U slučaju problema sa venama – masirati sirćem udove, prema srcu.

Sastojci

Strogo divlja jabuka, poseba izvorska voda, prirodni konzervans koji sprečava fermentaciju, prirodni konzervans kao antibakterijsko sredstvo

Pogledajte još i...

Mlevena slatka paprika
1.820,00 RSD / kg

Slatka paprika mlevena.

Pčelarska kuća Kovačević

Med od bagrema 980 g Pčelarska kuća Kovačević
1.500,00 RSD

Prirodni pčelinji monoflorni vrcani med od bagrema sa ekološki čistih terena Homoljskih planina.

St. Dalfour

Voćni namaz La Reserve đumbir 170 g St. Dalfour
624,00 RSD

Linija elegantnih i sofisticiranih ukusa, namaz napravljen 100% od voća i savršen za kombinovanje sa raznim sirevima, voćem i grickalicama.

Sanaterra

Crni biber u prahu (organski proizvod) 50 g Sanaterra
228,00 RSD

Crni biber je začin karakteristične arome, pikantnog ukusa koji upotpunjuje mnoga jela i spada u osnovne začine pa se tako i često služi u paru sa solju.

Jezgro koštice kajsije
1.390,00 RSD / kg
Koštice kajsija, bogate vitaminom B 17. Ne preporučuju se deci, trudnicama i dojiljama.

Gohar

Šafran sargol 0.25 g Gohar
350,00 RSD

Crveni ili sargol šafran je najčistiji oblik šafrana, bez delova tučka.