Sok od celera (organski proizvod) 500 ml Biotta

Organski proizvod

Organski. Prirodan izvor kalijuma.

692,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
692,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3314008

Brend: Biotta

Zemlja porekla: Švajcarska

Pakovanje: 500.00 ml

Svojstva

Biotta organski sok od korena celera je prirodni, osvežavajući napitak napravljen od najkvalitetnijeg švajcarskog organskog celera. Ovaj sok je 100% prirodan, nije iz koncentrata i ne sadrži veštačke aditive, što ga čini savršenim izborom za ljubitelje zdravih napitaka.

Celer, kao prirodni izvor kalijuma, nudi mnoge zdravstvene prednosti. Sa jednim od najviših nivoa kalijuma među povrćem, ovaj sok pomaže u održavanju zdravog krvnog pritiska i podržava normalno funkcionisanje nervnog sistema. Kalijum je ključan za efikasan prenos signala između ćelija, čime doprinosi boljoj komunikaciji unutar tela.

Biotta sok od celera je savršen za sve koji žele da unesu više prirodnih nutrijenata u svoju ishranu i podrže zdravlje na prirodan način.

Način primene

Pre upotrebe promućkati. Nakon otvaranja držati u frižideru i potrošiti u roku od 8 dana.

Sastojci

Sok od korena celera*, sredstvo za kiseljenje (prirodna (+) mlečna kiselina*). Pasterizovano.* Iz kontrolisanog ekološkog uzgoja.

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kj): 70

Energetska vrednost (kcal): 18

Masti: 0 g

Zasićene masti: 0 g

Ugljeni hidrati: 2.8 g

Ugljeni hidrati (šećeri): 1.6 g

Proteini: 1.1 g

So: 0.13 g

Kalijum: 291 mg (14% NRV)

Pogledajte još i...

Alpro

Napitak od soje bez dodatog šećera 1 l Alpro
440,00 RSD

Sterilisani napitak na bazi soje bez dodatka šećera, sa dodatkom kalcijuma, proizvod proizveden prema proizvođačkoj specifikaciji. Dobar izvor proteina, nizak sadržaj zasićenih masti uz dodatak kalcijuma i vitamina B2, B12, D. Bez glutena, bez pšenice, bez laktoze. Bez dodataka veštačkih zaslađivača, konzervansa, boja.

Bio Špajz

Balzamiko sirće iz Modene (organski proizvod) 250 ml Bio Špajz
615,00 RSD

Vrhunsko balzamsko sirće iz Modene. Porodica Milano bavi se proizvodnjom sirća od 1889. godine, na tradicionalan zanatski način.

Bio Špajz

Heljda (organski proizvod) Bio Špajz
1.060,00 RSD / kg

Heljda je žitarica velike hranljive vrednosti i korisno ju je uvrstiti u ishranu. Ona je jedna od najstarijih žitarica. Lako se priprema i kao prilog možete je poslužiti uz razna jela od povrća, mahunarki...

Bio Špajz

Crna kinoa (organski proizvod) Bio Špajz
2.020,00 RSD / kg

Crna kinoa se jednako dobro i lako kuva kao i bela, ali je nešto hrskavija i ima orašastiji ukus. Odličan je izvor gvožđa, fosfora, vitamina B i E. Jača organizam.

Uljarica plus d.o.o.

Kiselo mleko od soje 500 ml Uljarica plus
227,00 RSD

Kiselo mleko od soje, sa probiotskim bakterijama Lactobacillus acidophilius Lafti L10 i Bilfidobacterium sp. Lafti B94. Čuvati na do + 4°C.

Bio Špajz

Pirinač integralni dugo zrno (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
167,00 RSD

Integralni pirinač dugog zrna je lak za varenje. Preporučuje se više za  letnje, toplije mesece.

Verival

Palenta (organski proizvod) 500 g Verival
447,00 RSD

Palenta od 100% organskog kukuruza.