Suvi pivarski kvasac 400 g BIP

Suvi pivarski kvasac je dijetetski proizvod koji nastaje prirodnim procesom fermentacije pivarske sladovine bez dodatka aditiva. U obliku je ljuspica ili sitnog praha, svetlo žute boje. Bogat je kompleksom B vitamina, proteinima i mineralima. Koristi se u lečenju bolesti nastalih usled nedostatka belančevina i vitamina B kompleksa. Preporučuje se uz dijete za osobe obolele od šećerne bolesti, bolesti srca i organa krvotoka, jetre, poremećaja varenja, neuro-vegetativnog sistema, promena na koži, anemije, kao i za korekcije telesne težine. 

350,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
350,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1425002

Brend: BIP

Zemlja porekla: Srbija

Pakovanje: 400.00 g

Način primene

Količina od 15-20 grama dnevno, za odrasle (supena kašika), razmutiti sa 2 dl soka ili jogurta (može se dodati u supu, čorbu, drugo jelo, a prema uputstvu o količini). Koristi se u redovnoj ishrani kao dopuna namirnicama deficitarnim vitaminima B-grupe i proteinima. Ova doza koristi se 6-8 nedelja, a zatim se pravi pauza od 4 nedelje, da bi se ciklus posle toga nastavio. Najvažnije je da se u slučaju terapije uzima redovno, prema uputstvu.

Pogledajte još i...

Shenemil

Detox ulje za detoksikaciju 100 ml Shenemil
713,00 RSD

Uljni ekstrakt pažljivo odabranog bilja u sebi sadrži spektar minerala i oligoelemenata koji će kroz ishranu pozitivno uticati na vaš ogranizam.

Primed 2 Diši Lako 250 g Primed
2.728,00 RSD

Primed 2 je prirodan preparat na bazi kristalisanog lipovog meda i kalcijuma. Ne sadrži veštačke boje, konzervanse i druge aditive. Prirodni preparat za disajne puteve.

Deverra Farm

Ricinusovo ulje 100 ml Deverra Farm
441,00 RSD

Ricinusovo ulje za spoljnu upotrebu - prirodni eliksir bogat vitaminom E, neguje kožu, jača kosu, ubrzava njen rast, deluje protiv gljivica i bakterija, a koristi se i kao blagi antiseptik za manje povrede.

Biotta

Breuss - sok od povrća (organski proizvod) 500 ml Biotta
599,00 RSD

Brojs (Breuss) sok od povrća proizveden je po originalnom receptu Rudolfa Brojsa. To je mešavina sokova od povrća i posebno je pogodna za sokovne dijete i post. Brojs sok se pravi od cvekle, šargarepe, celera, krompira i rotkvi iz biološkog uzgoja.

Florihana

Florihana organski hidrolat Ruže Damask 200 ml
2.010,00 RSD

Hidrolat ruže Damask ili cvetna voda (Rosa damascena) je bez konzervansa, 100% prirodna i čista.

IPLB Dr Josif Pančić

Čaj Imuno mix za održavanje imuniteta 100 g IPLB Dr Josif Pančić
564,00 RSD

Mešavina domaćeg čaja za održavanje imuniteta.

Florihana

Florihana organsko eterično ulje Lista gorke narandže 5 g
1.400,00 RSD

U porodici rutaceae, drvo gorke pomorandže, koje se naziva i bigarade drvo, ima aromatično lišće, cveće i plodove. Listovi daju etarsko ulje Petitgrain Bigarade koje je jedan od najefikasnijih antispamodika.

Sinefarm

Kantarionovo ulje - za unutrašnju upotrebu 30 ml Sinefarm
269,00 RSD

Kantarionovo ulje širokog lekovitog dejstva, za unutrašnju upotrebu.

Doctor's

Bronho salep 72 g Doctor's
467,00 RSD

Dijetetski proizvod - dodatak ishrani. Proizvod je namenjen održavanju zdravlja raspiratornih organa i može se koristiti kao sredstvo za jačanje.