Tampon regular 10 kom Pom Pom

450,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
450,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1208063

Brend: Pom Pom

Zemlja porekla: EU

Pakovanje: 10.00 kom

Svojstva

Tampony organski pamuk.
Pomisli Pom Pom.
Pomisli na more, na miris četinara koji te bockaju dok hodaš bosa, pomisli na osećaj kad zaroniš u potrazi za zrakom sunca, na so koja te svrbi, na kupanje po kiši, pomisli kako si kap u velikom moru na talase koji te zapljuskuju i ruše zamak i teraju da počneš iznova, pomisli na obećanje leta, na slomljeno srce, na breskvu koja ti curi niz lice, na užeglu krofnu koja je najukusnija, na povratak u farmerke u koje ne možeš da uđeš a nikad se nisi osećala lepše gola.
Pomisli uvek pomaže.

Sanjano, zamišljeno, dizajnirano i zapakovano sa ljubavlju u Srbiji.

Čuvaj na vrlo vidljivom (poželjno suvom) mestu kako bi se iznova oduševljavala našim pakovanjem. Kad potrošiš proizvode, potrudi se da ne bacaš kutiju već joj podari drugi život i upotrebi je za nešto drugo.

Sastojci

100% organski pamuk.

Pogledajte još i...

Shenemil

Kupko gel za toplu kupku 500 ml Shenemil
498,00 RSD

Gel za potapanje u kadi.

Shenemil

Osveživač daha 2fresh 100 ml Shenemil
552,00 RSD

Prirodna aromatična voda. Osvežava dah i neutrališe zadah iz usta. Sprečava nastanak karijesa.

Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka 75 g Željko Zeljković
130,00 RSD

Sapune od svežeg, nekuvanog kozijeg mleka ručno pravi po receptu naših baka i prabaka Željko Zeljković iz Kikinde. Blagog su mirisa i veoma pogodni za osetljivu i obolelu kožu i preporučuju se osobama koje pate od kožnih oboljenja ili su alergične na industrijske sapune.

Ecowell

Dezodorans roll-on za žene (organski proizvod) 75 ml Ecowell
1.279,00 RSD

Cosmos organic sertifikat. Bez alkohola, parabena i Aluminijum hlorohidrata. Uklanja neprijatne mirise i ne ostavlja beli trag. Dermatološki testirano i vegansko.

Sahul

Ajurvedska pasta za zube od nima 100 g Sahul
391,00 RSD

Biljna zubna pasta, jača, osvežava i štiti.

Shenemil

Zaštitna emulzija za sunčanje SPF 25 Sunny Sunny 200 ml Shenemil
1.224,00 RSD

Zaštitna emulzija za sunčanje sa prirodnim UV filterima.

Boreal

Ružina vodica 60 ml Boreal
389,00 RSD

Čista i prava ružina vodica dobijena destilacijom latica.

Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa kukuruznim grizom 70 g Željko Zeljković
130,00 RSD

Kozji sapun, za piling. Ručni rad. Sapune od svežeg, nekuvanog kozijeg mleka ručno pravi po receptu naših baka i prabaka Željko Zeljković iz Kikinde. Blagog su mirisa i veoma pogodni za osetljivu i obolelu kožu i preporučuju se osobama koje pate od kožnih oboljenja ili su alergične na industrijske sapune.

Biofield Care

Flaster Harmony Biofield Care
4.933,00 RSD

Stabilizuje ciklus. Ublažava menstrualne tegobe. Reguliše simptome perimenopauze i menopauze. Balansira hormonski sistem žena.