Ulje avokada 250ml Pelzmann

Ulje avokada je hranljivo i višenamensko, bogato nezasićenim mastima i vitaminom E, idealno za kuvanje i prirodnu negu kože i kose.

1.040,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
-
+
kom
Total:
1.040,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 2011018

Brend: Pelzmann

Zemlja porekla: Austrija

Pakovanje: 250.00 ml

Svojstva

Ulje avokada se dobija hladnim ceđenjem ploda drveta avokada.

Ovo svestrano ulje je pogodno ne samo za prženje, već i za preliv salata, za dinstanje povrća, kao i za pravljenje majoneza, umaka i preliva.

Ulje avokada je bogato nezasićenim masnim kiselinama i vitaminom E i popularno je zbog svojih svojstava u nezi kože i kose.

Za one koji bi da znaju više

Austrijska porodica Pelzmann sredinom 30- tih godina počela je sa ceđenjem bundevinog ulja u svom porodičnom postrojenju, da bi već krajem 60-tih krenula sa distribucijom ulja širom zemlje.

Mala porodična firma, vremenom je prerasla u vrhunskog proizvođača, globalnog lidera na tržištu bundevinog ulja. Svoj proizvodni asortiman su obogatili , tako da se u njihovoj ponudi sada mogu naći ulja od susama, lana, oraha, badema, avokada…

Svaki korak pravljenja ulja prolazi kroz striktnu proceduru proveravanja kvaliteta i procesa proizvodnje. Tako je omogućeno da se sačuva pun kvalitet od trenutka ceđenja, pa dok se ulje ne nađe na vašem stolu.

Nutritivne vrednosti

na 100g

Energetska vrednost (kj): 3404

Energetska vrednost (kcal): 828

Masti: 92 g

Zasićene masti: 9 g

Ugljeni hidrati: 0 g

Ugljeni hidrati (šećeri): 0 g

Proteini: 0 g

So: 0 g

Pogledajte još i...

Stevia Lux 60 tableta Impuls
499,00 RSD

Stevija je dar prirode koji nežno zaslađuje svakodnevicu, bez kalorija, dok istovremeno pruža podršku tvom telu i ravnoteži organizma.

Bez dodatog šećera Bez glutena

Schar

Suvi kvasac (sert. bez glutena) 2x10 g Schar
159,00 RSD

Kvasac za intolerantne na gluten.

-15% Organski proizvod

Bio Špajz

Urmin šećer (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
365,50 RSD 430,00 RSD

Organska urma u prahu. 

Kristal so

Himalajska krupna jodirana so 350 g Kristal so
124,00 RSD

Himalajska kamena kuhinjska so, krupna jodirana.

Granum

Energetska štanglica - bar sa bundevinim semenom 30 g Granum
72,00 RSD

Bar sa semenom bundeve.
Veganski proizvod, bez glutena i veštačkih dodataka.

Tref

Snikers kuglice 120 g Tref
198,00 RSD

Posne. Ručno rađene.

Soya food

Veganski namaz od soje pikant 150 g Soya food
190,00 RSD

Pogodan je za dane posta kao i za vegetarijance i vegane. Proizvod je bez dodatog konzervansa i veštačkih boja.