Ulje maka hladno cedjeno 250ml Oleum

676,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
676,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3002053

Pogledajte još i...

Bio Špajz

Ovsene pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
203,00 RSD

Ovsene pahuljice su od davnina deo ljudske ishrane. Mogu se koristiti u kašama, supama, hlebovima, poslasticama.

Granum

Susamov puter 170 g Granum
326,00 RSD

Susamov puter je ukusan namaz ili dodatak jelima.

Mitoku

Umeboši šljive 100 g Mitoku
836,00 RSD

Ukiseljene japanske umeboši šljive. Koriste se više od 2000 godina kao dodatak jelu, veoma popularan u Japanu. Fermentišu u zemljama ćupovima i do pet godina uz dodatak shiso lišća i morske soli. Koriste se kao slani začin u jelima od žitarica i mahunarki i za pripremu umaka i variva.

Bez dodatog šećera Bez glutena

Aleksandrija

Mleveni keks života (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija
268,00 RSD

Prirodno bez glutena. Bez dodatog šećera. Bez veštačkih zaslađivača. Bez veštačkih boja. Dr Dajana - alkalni proizvodi.

 

Paprika tucana ljuta
1.820,00 RSD / kg
Proizvedeno od začinske paprike bez dodataka.

Artfood

Niskokalorični džem od šipurka light 300 g Artfood
389,00 RSD

Niskokalorični džem od šipurka. Proizveden od najfinijih plodova voća, zaslađen fruktozom. Pasterizovano. Bez dodatka konzervansa, boja ili aroma. Proizvod bez glutena i ne sadrži alergene.

Bio Špajz

Jabukovo sirće (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
294,00 RSD

Jabukovo sirće koristi se u kuvanju, ali je njegova namena prvenstveno u lečenju zaista velikog broja tegoba i bolesti. Neretko, jabukovo sirće se preporučuje kao "lek za sve".