Vino Rosy 0.75 l Jokić

Kvalitetno vino kzp. Primorska Hrvatska. Berba 2019. Suvo. Alkohol: 13.0 % vol.
1.189,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
1.189,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 1436007

Brend: Jokić

Zemlja porekla: Hrvatska

Pakovanje: 0.75 l

Svojstva

Muškarci će u ovom našem unisex vinu moći da pronađu dovoljno snage i čvrstine, a žene one primamljive mirisne note i eleganciju.

Nešto intenzivnije ružičaste boje i korpulentnija nego što je uobičajeno za današnje „mejnstrim“ rozee, naša Rosy zavodi paletom intenzivnih voćnih mirisa (malina, trešnja, jagoda, ruža), dekorisanih notama bibera i muškatnog oraščića. U epizodi „ukus“, našoj sexy Rosy pridružuje se i iskusni šmeker Nar, dok su za osveženje zadužene vrlo žive kiseline. U poslednjem činu ove igre nešto više tanina i alkohola diskretno nas uvode u lepršavu završnicu, gde nas očekuju nar, trešnja i „višnjica na šlagu“.

Sama, ili u paru sa laganim salatama, zrelim sirevima ili voćnim dezertima, pa i mesnim delicijama, naša Rosy biće odlična predigra za sve sexy, romantične i ljubavne, ili neke druge, ali isključivo pozitivne trenutke.

Pogledajte još i...

Adonis d.o.o.

Čaj crveni zdravac 50 g Adonis
180,00 RSD

Biljni čaj od herbe crvenog zdravca. Geranii robertiani herba (lat). Crveni zdravac, pastirska iglica, česulja, devojačko oko.

IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od žalfije 50 g IPLB Dr Josif Pančić
315,00 RSD

Koristi se kao blago sredstvo kod poremećaja u varenju i prekomernog znojenja. Spolja za ispiranje ili premazivanje sluzokože usne duplje i grla kod različitih zapaljenskih procesa. Ne upotrebljavati duže od 2 nedelje u kontinuitetu. 

Alpro

Napitak od badema Original 1 l Alpro
505,00 RSD

Sterilisan napitak na bazi badema, bademovo mleko, sa dodatkom kalcijuma. Izvor vitamina E, sa dodatkom kalcijuma i vitamina B2, B12, D. Samo 24 kalorije u 100 ml proizvoda. Bez mlečnih belančevina i glutena.

Adonis d.o.o.

Čaj uvin filter 20 kesica Adonis
86,00 RSD

Biljni čaj od lista uve (lat. Uvae ursi folium). Uvin čaj pomaže u lečenju infekcija mokraćnih puteva i podržava zdravlje mokraćnog sistema.

Medica Vita

Švedska gorčica - mešavina biljaka 110 g Medica Vita
1.044,00 RSD

Švedska gorčica je mešavina odabranih biljaka za pripremu dijetetskog dodatka ishrani. Koristi se za uspostavljanja i održavanja dobrog zdravstvenog stanja.

Mitoku

Mača (matcha) čaj (organski proizvod) 20 g Mitoku
490,00 RSD

Mača (matcha) vrhunski japanski zeleni čaj u prahu. Dobar je izbor za detoksikaciju i mršavljenje.

-10%

Fructus

Čaj Imunal 25 filter kesica Fructus
188,10 RSD 209,00 RSD

Mešavina biljnog čaja sa vitaminom C i cinkom. Dodatak ishrani - doprinosi normalnoj funkciji imunog sistema.

Nisha

Ledeni čaj čaga i borovnica (organski proizvod) 200 ml Nisha
205,00 RSD

Organski ledeni čaj sa ekstraktom čage i matičnim sokom šumske borovnice. Bez konzervansa. Bez dodatog šećera. Pasterizovano.

Biosil

Sok od jabuke (organski proizvod) 250 ml Biosil
180,00 RSD

Sok od jabuke  (organski proizvod).