Osnovne namirnice
Organski proizvodi
Zdravi napici
Posebna ishrana
Lekoviti dodaci
Kozmetika i higijena
Kuhinja i dom
Osnovne namirnice
Organski proizvodi
Zdravi napici
Posebna ishrana
Lekoviti dodaci
Kozmetika i higijena
Kuhinja i dom
Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!
Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.
Naruči telefonom
Sahul
Ajurvedska pasta za zube od nima 100 g SahulBiljna zubna pasta, jača, osvežava i štiti.
Shenemil
Maska za negu kože sa izraženim venama na bazi gline 150 ml ShenemilV clay mask - je prirodna maska na bazi gline koja omogućuje pojačan dotok krvi, sprečava gomilanje toksina i hrani kožu sa izraženim venama. Smanjuje bol, otok i težinu u nogama.
Stara planinska riznica
Biljni šampon protiv peruti, seboreje i opadanja kose 200 ml Stara planinska riznicaZahvaljujući aktivnim sastojcima koprive, belog luka, dragoljuba i matičnjaka, Biljni šampon protiv opadanja kose, seboreje i peruti Stara planinska riznica suzbija i trajno uklanja tri najveća neprijatelja zdrave kose. Kombinacija aktivnih sastojaka lekovitog bilja sprečava isušivanje i perutanje kože glave, hrani, pospešuje rast i jača strukturu kose. Vaša kosa biće bujna i jaka.
Ecowell
Gel Aloe Vera (organski proizvod) 200 ml EcowellOrganski Aloe Vera gel za lice, telo, kožu glave kao i bebe i decu.
Ms Beerskin
Gel za tuširanje i kupanje Chill out 440 ml Ms BeerskinChill Out je pH uravnotežen hidrantni i umirujući gel za tuširanje i kupka za svakodnevnu upotrebu.
Mr Beerskin
Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr BeerskinCool Up gel vam pomaže da se razbudite i započnete dan kao i da se rashladite nakon vežbanja.
Shenemil
Biodent pasta za zube 75 ml ShenemilOsvežavajuća aromatična pasta za zube na bazi gline, sa etarskim uljima. Bez penušavaca. Održava higijenu usne duplje, polira i održava belinu zuba, daje prijatan ukus i miris. Polira i održava belinu zuba. Održava normalnu pH vrednost usne duplje. Izuzetno se pokazala kod upale desni, krvarenja, paradentoze. Otklanja zubni kamenac. Mogu je koristiti svi uzrasti.
Željko Zeljković
Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom lavande 70 g ZeljkovicLekovitost kozjeg mleka je poznata zbog sadržaja vitamina: E, A, B6, i B12. Ručni rad. Sapuni nisu testirani na životinjama.
Aromatherapist
Šipurak - ulje ploda divlje ruže 30 ml Aromatherapist
Ulje ploda divlje ruže dobija se hladnim ceđenjem osušenih plodova ovog bodljikavog grma.
Plodovi sadrže veoma malo ulja crvenkaste boje i specifičnog mirisa.
Lučar
Bademovo ulje 50 ml LučarUlje od jezgra badema se u ishrani najčešće koristi kao preliv za salate ili kao sastojak različitih poslastica. Obiluje nezasićenim masnim kiselinama, posebno omega 9, kao i prirodnim vitaminom E.
Koristimo kurirsku službu BEX za dostavu paketa
paket od 0kg do 1kg 320 RSD
paket od 1kg do 5kg 340 RSD
paket od 5kg do 20kg 540 RSD
paket od 20kg do 50kg 900 RSD
Dostava za područja opština u Beogradu - dodatno 60 RSD na iznos poštarine
Dostava za ruralna područja koja su navedena u ovom cenovniku - dodatno 120 RSD na iznos poštarine
Koristimo kurirsku službu GLS za dostavu paketa
paket < 2kg 384 RSD
paket < 3kg 409 RSD
paket < 5kg 449 RSD
paket < 10kg 409 RSD
paket < 15kg 579 RSD
paket < 20kg 639 RSD
paket < 25kg 694 RSD
paket < 30kg 749 RSD
paket < 40kg 809 RSD