Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Liposomalni vitamin C-1000 100 ml Marnys

Liposomalni vitamin C-1000 100 ml Marnys

100 ml

1.644 RSD

16.440,00 RSD/l

Urmolada namaz sa šljivom 350 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz sa šljivom 350 g Momentous

350 g

632 RSD

1.805,71 RSD/kg

Šećer od trske svetli (organski proizvod) 250 g Bio Špajz
ORGANSKO

Šećer od trske svetli (organski proizvod) 250 g Bio Špajz

250 g

223 RSD

892,00 RSD/kg

Tinktura od pelina 50 ml Golden Oil

Tinktura od pelina 50 ml Golden Oil

50 ml

493 RSD

986,00 RSD/100ml

Tinktura od karanfilića 50 ml Golden Oil

Tinktura od karanfilića 50 ml Golden Oil

50 ml

493 RSD

986,00 RSD/100ml

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

220 RSD

1.100,00 RSD/kg

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) Bio Špajz

790 RSD
Urmolada namaz sa narandžom 350 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz sa narandžom 350 g Momentous

350 g

632 RSD

1.805,71 RSD/kg

Protein čokolada 30 g Crazy Nutrition

Protein čokolada 30 g Crazy Nutrition

30 g

174 RSD

580,00 RSD/100g

Protein lešnik 30 g Crazy Nutrition

Protein lešnik 30 g Crazy Nutrition

30 g

218 RSD

726,67 RSD/100g

Protein vanila 30 g Crazy Nutrition

Protein vanila 30 g Crazy Nutrition

30 g

174 RSD

580,00 RSD/100g

Sativa Hollestoper ovsena kaša sa cimetom 140 g Hyperic
Očekujemo uskoro

Sativa Hollestoper ovsena kaša sa cimetom 140 g Hyperic

140 g

144 RSD

1.028,57 RSD/kg

Ulje crnog kumina hladno ceđeno 30 ml Hyperic
Očekujemo uskoro

Ulje crnog kumina hladno ceđeno 30 ml Hyperic

30 ml

355 RSD

1.183,33 RSD/100ml

Protein jagoda 30 g Crazy Nutrition

Protein jagoda 30 g Crazy Nutrition

30 g

218 RSD

726,67 RSD/100g

Kardamon zeleni u zrnu

Kardamon zeleni u zrnu

13.670 RSD
Pečena golica u crnoj čokoladi 100 g Olga
Očekujemo uskoro

Pečena golica u crnoj čokoladi 100 g Olga

100 g

232 RSD

2.320,00 RSD/kg

Hladno presovano laneno ulje 250 ml Olga
Očekujemo uskoro

Hladno presovano laneno ulje 250 ml Olga

250 ml

329 RSD

1.316,00 RSD/l

Pečena neslana golica 100 g Olga
Očekujemo uskoro

Pečena neslana golica 100 g Olga

100 g

168 RSD

1.680,00 RSD/kg

Pečena golica pikant 100 g Olga
Očekujemo uskoro

Pečena golica pikant 100 g Olga

100 g

175 RSD

1.750,00 RSD/kg

Pečena golica sa mediteranskim biljem 100 g Olga
Očekujemo uskoro

Pečena golica sa mediteranskim biljem 100 g Olga

100 g

175 RSD

1.750,00 RSD/kg

Florihana organsko etarsko ulje Žalfija 5 g Florih
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Florihana organsko etarsko ulje Žalfija 5 g Florih

5 g

990 RSD

19.800,00 RSD/100g

Florihana organsko etarsko ulje Tamjan 5 g
VEGAN ORGANSKO

Florihana organsko etarsko ulje Tamjan 5 g

5 g

2.300 RSD

46.000,00 RSD/100g

Florihana organsko etarsko ulje Citronella 5 g Flo
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Florihana organsko etarsko ulje Citronella 5 g Flo

5 g

790 RSD

15.800,00 RSD/100g

Florihana organsko etarsko ulje Estragon 5 g
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Florihana organsko etarsko ulje Estragon 5 g

5 g

1.320 RSD

26.400,00 RSD/100g

......