Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1549 proizvoda
Brašno speltino 1 kg Stanković
POSNO

Brašno speltino 1 kg Stanković

1 kg

238 RSD

238,00 RSD/kg

Florihana organski hidrolat nemačke kamilice 100 ml

Florihana organski hidrolat nemačke kamilice 100 ml

100 ml

1.440 RSD

14.400,00 RSD/l

Florihana organski hidrolat lavanda vera 200 ml

Florihana organski hidrolat lavanda vera 200 ml

200 ml

1.140 RSD

5.700,00 RSD/l

Čaj lista maline

Čaj lista maline

1.090 RSD
Očekujemo uskoro

Guar guma 300g The best of nature

431 RSD
Urmin sirup (organski proizvod) 250 g Superfood
VEGAN ORGANSKO

Urmin sirup (organski proizvod) 250 g Superfood

250 g

428 RSD

1.712,00 RSD/kg

Ulje crnog bibera 10 ml Eterra

Ulje crnog bibera 10 ml Eterra

10 ml

1.701 RSD

17.010,00 RSD/100ml

Krekeri pikant (sert. bez glutena) 60 g Cornito
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA

Krekeri pikant (sert. bez glutena) 60 g Cornito

60 g

333 RSD

555,00 RSD/100g

Florihana organski hidrolat ruzmarina 100 ml

Florihana organski hidrolat ruzmarina 100 ml

100 ml

1.220 RSD

12.200,00 RSD/l

Testenina za supu (sert. bez glutena) 200 g Cornito
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Testenina za supu (sert. bez glutena) 200 g Cornito

200 g

363 RSD

1.815,00 RSD/kg

Testenina čipkasta (sert. bez glutena) 200 g Cornito
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Testenina čipkasta (sert. bez glutena) 200 g Cornito

200 g

363 RSD

1.815,00 RSD/kg

Testenina trobojne spirale (sert. bez glutena) 200 g Cornito
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Testenina trobojne spirale (sert. bez glutena) 200 g Cornito

200 g

363 RSD

1.815,00 RSD/kg

Krekeri originalni (sert. bez glutena) 60 g Cornito
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA

Krekeri originalni (sert. bez glutena) 60 g Cornito

60 g

333 RSD

555,00 RSD/100g

Mleveni keks života (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija
POSNO BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Mleveni keks života (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija

300 g

286 RSD

953,33 RSD/kg

Ražani štapići (organski proizvod) 45 g Natur
VEGAN POSNO ORGANSKO

Ražani štapići (organski proizvod) 45 g Natur

45 g

118 RSD

262,22 RSD/100g

Filter patrona standard Dafi

Filter patrona standard Dafi

1 kom

539 RSD
Spelta štapići (organski proizvod) 45 g Natur

Spelta štapići (organski proizvod) 45 g Natur

45 g

118 RSD

262,22 RSD/100g

Krekeri sa belim lukom (sert. bez glutena) 100 g Cornito
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA

Krekeri sa belim lukom (sert. bez glutena) 100 g Cornito

100 g

311 RSD

3.110,00 RSD/kg

Ovseni štapići sa kurkumom (organski proizvod) 45 g Natur
VEGAN POSNO ORGANSKO

Ovseni štapići sa kurkumom (organski proizvod) 45 g Natur

45 g

118 RSD

262,22 RSD/100g

Bokal Dafi

1.079 RSD
Čokolada bela za kuvanje 200 g Torras
BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Čokolada bela za kuvanje 200 g Torras

200 g

766 RSD

3.830,00 RSD/kg

Rogač u prahu svetli (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rogač u prahu svetli (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

295 RSD

1.475,00 RSD/kg

Nektar aronije 250 ml Aronija Vukajlović
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Nektar aronije 250 ml Aronija Vukajlović

250 ml

579 RSD

2.316,00 RSD/l

Filter patrona Dafi za tvrdu vodu
Očekujemo uskoro

Filter patrona Dafi za tvrdu vodu

1 kom

540 RSD
......