Sok paradajz sa him.soli 1l Ruma

293,00 RSD
Za komad. PDV je uključen u cenu.
Proizvod je nedostupan.
Total:
293,00 RSD

Besplatna dostava za narudžbine iznad 5.000 RSD!

Rok dostave unutar Srbije je kroz 1-3 radna dana.

Naruči telefonom

064 6412721

Šifra proizvoda: 3304068

Pogledajte još i...

Granum

Bademov puter 170 g Granum
671,00 RSD

Bademov puter je izuzetno zdrav namaz koji poseduje sva korisna svojstva badema, jer se pravi od čistog badema, bez ikakvih dodataka. Sadrži nezasićene masne kiseline, koje pružaju dragocenu pomoć u borbi protiv holesterola i kardiovaskularnih oboljenja. Badem je dobar izvor vitamina E i minerala kao što su gvožđe, kalcijum i magnezijum, sadrži veliki procenat belančevina, a od ukupnih masti preko 90% nezasićenih masnih kiselina.

Volim

Testenina heljda makarona (organski proizvod) 250 g Volim
248,00 RSD

Organska testenina sa heljdom - makarona. Posno. Bez E brojeva.

Bez dodatog šećera

Slatka kuća Nana

Stevijan keks sa kakaom Slatka kuća Nana
1.210,00 RSD / kg

Stevijan keks sa kakaom. Bez dodatog šećera.

Lučar

Brašno od prosa 500 g Lučar
134,00 RSD

Brašno od prosa. Potpuno prirodan proizvod dobijen mlevenjem zrna oljuštenog prosa.

Mitoku

Alge hidžiki 25 g Mitoku
681,00 RSD

Hidžiki (hijiki) su tanke smeđe igličaste alge. Glavni snabdevač japanske firme Mitoku hidžiki algama je porodica Nišikava, koja je svoje tradicionalno ribarsko zanimanje zamenila specijalizacijom za sakupljanje i pripremu ove vrste algi. Rano proleće, kada hidžiki dostiže vrhunac svog ukusa, je idealno vreme za berbu. Alge se nakon berbe obrađuju tradicionalnom metodom, zatim se suše na suncu i  pakuju. Njihove grube crne niti postaju vrlo nežne ako se pravilno kuvaju. Hidžiki u sebi zadržavaju jak ukus okeana pa su zbog tog gorkastog ukusa vrlo cenjene.

Bio Špajz

Speltine pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
239,00 RSD

Speltine pahuljice – hrskava doza zdravlja i energije!
Ako tražite ukusan i hranljiv način da započnete dan, speltine pahuljice su pravi izbor! Ova drevna žitarica se koristi vekovima, a sada se ponovo vraća na trpeze zbog svojih neverovatnih blagodeti.