Osnovne namirnice | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Osnovne namirnice

981 proizvoda
Tofu beli Zdenka sojin sir
VEGAN POSNO

Tofu beli Zdenka sojin sir

1.220 RSD
Tofu pikant Zdenka sojin sir
VEGAN POSNO

Tofu pikant Zdenka sojin sir

1.280 RSD
Flips od nauta klasik (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta klasik (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Flips od nauta pikant (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta pikant (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Flips od nauta so i biber (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta so i biber (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Crete Island
-10%

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Crete Island

1 l

1.537 RSD 1.383,3 RSD

1.383,30 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje 500 ml Crete Island
-10%

Ekstra devičansko maslinovo ulje 500 ml Crete Island

500 ml

829 RSD 746,1 RSD

1.492,20 RSD/l

Keltska morska so sitna siva 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so sitna siva 200 g Bioline

200 g

472 RSD 424,8 RSD

2.124,00 RSD/kg

Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline

200 g

472 RSD 424,8 RSD

2.124,00 RSD/kg

Keltska morska so cvet soli 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so cvet soli 200 g Bioline

200 g

1.131 RSD 1.017,9 RSD

5.089,50 RSD/kg

Bundevino proteinsko brašno 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO

Bundevino proteinsko brašno 200 g Bio Špajz

200 g

162 RSD

810,00 RSD/kg

Čoko Bee protein kakao 220 g Medivi
Očekujemo uskoro
-12%

Čoko Bee protein kakao 220 g Medivi

220 g

673 RSD 592,24 RSD

2.692,00 RSD/kg

Čoko Bee protein vanila 220 g Medivi
-12%

Čoko Bee protein vanila 220 g Medivi

220 g

673 RSD 592,24 RSD

2.692,00 RSD/kg

Ulje bundeve hladno presovano 250 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO

Ulje bundeve hladno presovano 250 ml Bio Špajz

250 ml

1.055 RSD

4.220,00 RSD/l

Urmin šećer (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Urmin šećer (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

465 RSD

2.325,00 RSD/kg

Wave kakao granola bar 50 g Čika Bio Concept
Očekujemo uskoro
VEGAN POSNO

Wave kakao granola bar 50 g Čika Bio Concept

50 g

146 RSD

292,00 RSD/100g

Jabukovo sirće 250 ml Luglio
VEGAN POSNO

Jabukovo sirće 250 ml Luglio

250 ml

292 RSD

1.168,00 RSD/l

Genie biljna dimljena pečenica 250 g Macrobiotic Prom
VEGAN POSNO

Genie biljna dimljena pečenica 250 g Macrobiotic Prom

250 g

485 RSD

1.940,00 RSD/kg

Ulje uljane repice (organski proizvod) 500 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Ulje uljane repice (organski proizvod) 500 ml Bio Špajz

500 ml

585 RSD

1.170,00 RSD/l

Ulje uljane repice (organski proizvod) 1 l Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Ulje uljane repice (organski proizvod) 1 l Bio Špajz

1 l

880 RSD

880,00 RSD/l

Ulje lešnika hladno presovano 250 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO

Ulje lešnika hladno presovano 250 ml Bio Špajz

250 ml

1.090 RSD

4.360,00 RSD/l

Miks suvih pečuraka (organski proizvod) 30 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Miks suvih pečuraka (organski proizvod) 30 g Taste of the west

30 g

438 RSD

1.460,00 RSD/100g

Rižoto sa vrganjima (organski proizvod) 200 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rižoto sa vrganjima (organski proizvod) 200 g Taste of the west

200 g

402 RSD

2.010,00 RSD/kg

Rižoto sa miksom suvih šumskih pečuraka (organski proizvod) 200 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rižoto sa miksom suvih šumskih pečuraka (organski proizvod) 200 g Taste of the west

200 g

402 RSD

2.010,00 RSD/kg

...