So
18 proizvoda
Prikazano 18 proizvoda
-10%
Keltska morska so sitna siva 200 g Bioline
200 g
472 RSD 424,8 RSD
2.124,00 RSD/kg
-10%
Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline
200 g
472 RSD 424,8 RSD
2.124,00 RSD/kg
-10%
Keltska morska so cvet soli 200 g Bioline
200 g
1.131 RSD 1.017,9 RSD
5.089,50 RSD/kg
Himalajska roze so 100 g Sanaterra
100 g
106 RSD
1.060,00 RSD/kg
So roze himalajska u zrnu 500g Sanaterra
500 g
248 RSD
496,00 RSD/kg
Himalajska krupna jodirana so 350 g Kristal so
350 g
124 RSD
354,29 RSD/kg
Himalajska sitna jodirana so 350 g Kristal so
350 g
124 RSD
354,29 RSD/kg
Himalajska kristalna krupna so 350 g Hema Kheya Neye
350 g
212 RSD
605,71 RSD/kg
Rafinisana morska so sitna jodirana - iz Crnog mora 500 g Kristal so
500 g
105 RSD
210,00 RSD/kg
Gomašio - susamova so Bio Špajz
1.080 RSD
Morska so krupna
60 RSD
Sitna himalajska so
330 RSD
Himalajska fino mlevena so 500 g Ittefaq trading
500 g
270 RSD
540,00 RSD/kg
Celerova so 180 g Tintor
180 g
373 RSD
2.072,22 RSD/kg
Himalajska kamena sitna roze so 500 g Sanaterra
500 g
252 RSD
504,00 RSD/kg
Kombinovana kalijumova so - sitna jodirana 350 g
350 350 g
131 RSD
Nigari - magnezijum hlorid 100 g Mitoku
100 g
200 RSD
2.000,00 RSD/kg
Kombinovana kalijumova so - fina jodirana 100 g Ufar doo
100 g
130 RSD
1.300,00 RSD/kg