Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Eterično ulje Eukaliptusa 5 ml Aromatherapist

Eterično ulje Eukaliptusa 5 ml Aromatherapist

5 ml

520 RSD

10.400,00 RSD/100ml

Eterično ulje Bergamota 5 ml Aromatherapist
NOVO

Eterično ulje Bergamota 5 ml Aromatherapist

5 ml

660 RSD

13.200,00 RSD/100ml

Eterično ulje Ho 5 ml Aromatherapist

Eterično ulje Ho 5 ml Aromatherapist

5 ml

520 RSD

10.400,00 RSD/100ml

Eterično ulje Kedra 5 ml Aromatherapist
NOVO

Eterično ulje Kedra 5 ml Aromatherapist

5 ml

830 RSD

16.600,00 RSD/100ml

Grašak suvi 600 g Slavuj
Očekujemo uskoro

Grašak suvi 600 g Slavuj

600 g

152 RSD

253,33 RSD/kg

Sirup od borovih iglica 480 g Baril
POSNO BEZ ŠEĆERA

Sirup od borovih iglica 480 g Baril

480 g

623 RSD

1.297,92 RSD/kg

Dobra ovsena kaša brusnica 60 g Lomax
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Dobra ovsena kaša brusnica 60 g Lomax

60 g

79 RSD

131,67 RSD/100g

Aloe vera napitak ananas 500 ml Aleo
VEGAN POSNO
Očekujemo uskoro

Aloe vera napitak ananas 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Aloe vera napitak zero 500 ml Aleo
VEGAN POSNO

Aloe vera napitak zero 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Aloe vera napitak premium 500 ml Aleo
VEGAN POSNO

Aloe vera napitak premium 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Aloe vera napitak jagoda 500 ml Aleo
VEGAN POSNO

Aloe vera napitak jagoda 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Aloe vera napitak mango 500 ml Aleo
VEGAN POSNO

Aloe vera napitak mango 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Aloe vera napitak sa kolagenom 500 ml Aleo
VEGAN POSNO

Aloe vera napitak sa kolagenom 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Aloe vera napitak chia 500 ml Aleo
VEGAN POSNO

Aloe vera napitak chia 500 ml Aleo

500 ml

267 RSD

534,00 RSD/l

Sok od celera (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Sok od celera (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

692 RSD

1.384,00 RSD/l

Dobra ovsena kaša malina i vanila 60 g Lomax
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Dobra ovsena kaša malina i vanila 60 g Lomax

60 g

77 RSD

128,33 RSD/100g

Ulje suncokreta hladno ceđeno 750 ml Oleum
VEGAN POSNO

Ulje suncokreta hladno ceđeno 750 ml Oleum

750 ml

605 RSD

806,67 RSD/l

Brašno speltino meko 500 g Oleum
VEGAN POSNO

Brašno speltino meko 500 g Oleum

500 g

152 RSD

304,00 RSD/kg

Brašno speltino meko 1 kg Oleum
VEGAN POSNO

Brašno speltino meko 1 kg Oleum

1 kg

274 RSD

274,00 RSD/kg

Dobra ovsena kaša belgijska čokolada 60 g Lomax
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Dobra ovsena kaša belgijska čokolada 60 g Lomax

60 g

77 RSD

128,33 RSD/100g

Dobra ovsena kaša šumsko voće 60 g Lomax
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Dobra ovsena kaša šumsko voće 60 g Lomax

60 g

77 RSD

128,33 RSD/100g

Krpice od bambusa 20 kom Ecoegg
VEGAN

Krpice od bambusa 20 kom Ecoegg

1 kom

2.346 RSD
Ulje suncokreta hladno presovano 1 l Panonsko
Očekujemo uskoro

Ulje suncokreta hladno presovano 1 l Panonsko

1 l

416 RSD

416,00 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje rana berba (organ
ORGANSKO

Ekstra devičansko maslinovo ulje rana berba (organ

500 ml

2.593 RSD

5.186,00 RSD/l

......