Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Napolitanke sa lešnik kremom (sert. bez glutena) 125 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ PALMOVOG ULJA

Napolitanke sa lešnik kremom (sert. bez glutena) 125 g Schar

125 g

436 RSD

3.488,00 RSD/kg

Bademovo ulje 50 ml Lučar
Očekujemo uskoro

Bademovo ulje 50 ml Lučar

50 ml

233 RSD

466,00 RSD/100ml

Integralno heljdino brašno 500 g Lučar

Integralno heljdino brašno 500 g Lučar

500 g

187 RSD

374,00 RSD/kg

Spirulina prah (organski proizvod) 100 g We are one
VEGAN ORGANSKO

Spirulina prah (organski proizvod) 100 g We are one

100 g

668 RSD

6.680,00 RSD/kg

Moringa prah (organski proizvod) 100 g We are one
VEGAN ORGANSKO

Moringa prah (organski proizvod) 100 g We are one

100 g

700 RSD

7.000,00 RSD/kg

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g We are one
VEGAN ORGANSKO

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g We are one

100 g

525 RSD

5.250,00 RSD/kg

Kikiriki puter 170 g Granum
VEGAN

Kikiriki puter 170 g Granum

170 g

273 RSD

1.605,88 RSD/kg

Ječmena trava u prahu (organski proizvod) 100 g We are one
VEGAN ORGANSKO

Ječmena trava u prahu (organski proizvod) 100 g We are one

100 g

545 RSD

5.450,00 RSD/kg

Hlorela prah (organski proizvod) 100 g We are one
VEGAN ORGANSKO

Hlorela prah (organski proizvod) 100 g We are one

100 g

947 RSD

9.470,00 RSD/kg

Extreme maca - peruanska maka u prahu (organski proizvod) 100 g We are one
VEGAN ORGANSKO

Extreme maca - peruanska maka u prahu (organski proizvod) 100 g We are one

100 g

610 RSD

6.100,00 RSD/kg

Jestivo rafinisano ulje od koštice grožđa 1 l Olitalia

Jestivo rafinisano ulje od koštice grožđa 1 l Olitalia

1 l

1.608 RSD

1.608,00 RSD/l

Grčki mix Libero Roast

Grčki mix Libero Roast

810 RSD
Gi - prečišćeni puter 150 g Bio Špajz
BEZ LAKTOZE

Gi - prečišćeni puter 150 g Bio Špajz

150 g

701 RSD

4.673,33 RSD/kg

Matični sok od šumske brusnice (organski proizvod) 500 ml Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Matični sok od šumske brusnice (organski proizvod) 500 ml Nisha

500 ml

1.386 RSD

2.772,00 RSD/l

Matični sok od crne zove (organski proizvod) 500 m
ORGANSKO

Matični sok od crne zove (organski proizvod) 500 m

500 ml

950 RSD

1.900,00 RSD/l

Namaz od drenjina (organski proizvod) 200 g Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Namaz od drenjina (organski proizvod) 200 g Nisha

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Namaz od šumske kupine (organski proizvod) 200 g Nisha

Namaz od šumske kupine (organski proizvod) 200 g Nisha

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Namaz od divljeg šipurka (organski proizvod) 200 g
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Namaz od divljeg šipurka (organski proizvod) 200 g

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Namaz od brusnice i borovnice (organski proizvod) 200 g Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Namaz od brusnice i borovnice (organski proizvod) 200 g Nisha

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Genie soja kobasice 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie soja kobasice 200 g Macrobiotic Prom

200 g

333 RSD

1.665,00 RSD/kg

Testenina spelta makarona (organski proizvod) 250 g Volim
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Testenina spelta makarona (organski proizvod) 250 g Volim

250 g

248 RSD

992,00 RSD/kg

Sirovi oljušteni pistaći Arash

Sirovi oljušteni pistaći Arash

4.900 RSD
Bademov puter 170 g Tref
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Bademov puter 170 g Tref

170 g

514 RSD

3.023,53 RSD/kg

Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom kamilice 70 g Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom kamilice 70 g Zeljković

70 g

130 RSD

185,71 RSD/100g

......