Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Napitak od kokosa (organski proizvod) 1 l The Bridge
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Napitak od kokosa (organski proizvod) 1 l The Bridge

1 l

391 RSD

391,00 RSD/l

Napitak od badema bez dodatog šećera (organski proizvod) 1 l The Bridge
BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Napitak od badema bez dodatog šećera (organski proizvod) 1 l The Bridge

1 l

511 RSD

511,00 RSD/l

Veganski prutići 250 g Soya food
VEGAN

Veganski prutići 250 g Soya food

250 g

318 RSD

1.272,00 RSD/kg

Tofu gril (organski proizvod) 200 g Beyond
VEGAN ORGANSKO

Tofu gril (organski proizvod) 200 g Beyond

200 g

449 RSD

2.245,00 RSD/kg

Tofu dimljeni (organski proizvod) 200 g Beyond
VEGAN ORGANSKO

Tofu dimljeni (organski proizvod) 200 g Beyond

200 g

433 RSD

2.165,00 RSD/kg

Testenina fusilli (sert. bez glutena) 250 g Schar
-10% BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Testenina fusilli (sert. bez glutena) 250 g Schar

250 g

298 RSD 268,2 RSD

1.072,80 RSD/kg

Kokosov šećer (organski poizvod) 4 g For Natura
ORGANSKO

Kokosov šećer (organski poizvod) 4 g For Natura

4 g

10 RSD

250,00 RSD/100g

Kikiriki puter crunchy - sa komadićima kikirikija 170 g Granum
VEGAN

Kikiriki puter crunchy - sa komadićima kikirikija 170 g Granum

170 g

273 RSD

1.605,88 RSD/kg

Keks piškota Savoiardi (sert. bez glutena) 200g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE BEZ PALMOVOG ULJA

Keks piškota Savoiardi (sert. bez glutena) 200g Schar

200 g

728 RSD

3.640,00 RSD/kg

Instant napitak od đumbira i limuna 15 g Singabera

Instant napitak od đumbira i limuna 15 g Singabera

15 g

50 RSD

333,33 RSD/100g

Čokolada pomorandža 80 g Adore Chocolat
BEZ ŠEĆERA

Čokolada pomorandža 80 g Adore Chocolat

80 g

454 RSD

567,50 RSD/100g

Čokolada pomorandža 30 g Adore Chocolat
BEZ ŠEĆERA

Čokolada pomorandža 30 g Adore Chocolat

30 g

208 RSD

693,33 RSD/100g

Čokolada sa lešnikom i bademom 80 g Adore Chocolat
BEZ ŠEĆERA

Čokolada sa lešnikom i bademom 80 g Adore Chocolat

80 g

454 RSD

567,50 RSD/100g

Čokolada sa lešnikom i bademom 30 g Adore Chocolat
BEZ ŠEĆERA

Čokolada sa lešnikom i bademom 30 g Adore Chocolat

30 g

208 RSD

693,33 RSD/100g

Čokolada 80 g Adore Chocolat
BEZ ŠEĆERA

Čokolada 80 g Adore Chocolat

80 g

454 RSD

567,50 RSD/100g

Čokolada 30 g Adore Chocolat
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Čokolada 30 g Adore Chocolat

30 g

208 RSD

693,33 RSD/100g

Biljni sir 200 g Viofast
VEGAN BEZ LAKTOZE

Biljni sir 200 g Viofast

200 g

341 RSD

1.705,00 RSD/kg

Kapsule Trifala 60 kom Goodcare Pharma

Kapsule Trifala 60 kom Goodcare Pharma

60 kom

1.490 RSD
Kapsule Stres Gard 60 kom Goodcare Pharma

Kapsule Stres Gard 60 kom Goodcare Pharma

60 kom

1.556 RSD
Alge arame 25 g Bio Špajz
-15% VEGAN POSNO

Alge arame 25 g Bio Špajz

25 g

534 RSD 453,9 RSD

1.815,60 RSD/100g

Niskokalorični džem od jagoda sa stevijom light 220 g Artfood

Niskokalorični džem od jagoda sa stevijom light 220 g Artfood

220 g

448 RSD

2.036,36 RSD/kg

Sojin napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom
VEGAN BEZ LAKTOZE

Sojin napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom

240 g

410 RSD

1.708,33 RSD/kg

Surutka u prahu aroma vanila 250 g Macrobiotic Prom
Očekujemo uskoro

Surutka u prahu aroma vanila 250 g Macrobiotic Prom

250 g

187 RSD

748,00 RSD/kg

Sirovo kakao lomljeno zrno blago tostirano (organski proizvod) 100 g Superhrana
VEGAN POSNO ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirovo kakao lomljeno zrno blago tostirano (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

859 RSD

8.590,00 RSD/kg

......