Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Integralno brašno od prosa 500 g Slavuj

Integralno brašno od prosa 500 g Slavuj

500 g

173 RSD

346,00 RSD/kg

Kremasti namaz 150 g Violife
VEGAN POSNO

Kremasti namaz 150 g Violife

150 g

373 RSD

2.486,67 RSD/kg

Bundevino proteinsko brašno 200 g Oleum

Bundevino proteinsko brašno 200 g Oleum

200 g

158 RSD

790,00 RSD/kg

Nutribella keks punjen lešnikom Om Made

Nutribella keks punjen lešnikom Om Made

1.040 RSD
Integralno brašno od polbe 500 g Slavuj
Očekujemo uskoro

Integralno brašno od polbe 500 g Slavuj

500 g

188 RSD

376,00 RSD/kg

Shatavari prah 100 g We are one
VEGAN
Očekujemo uskoro

Shatavari prah 100 g We are one

100 g

1.071 RSD

10.710,00 RSD/kg

Hladno presovano bundevino ulje 250 ml Oleum

Hladno presovano bundevino ulje 250 ml Oleum

250 ml

843 RSD

3.372,00 RSD/l

Integalni ovseni keks sa kokosom i limunom Bio Špajz
Očekujemo uskoro

Integalni ovseni keks sa kokosom i limunom Bio Špajz

830 RSD
Kakao namaz 150 g Violife
VEGAN

Kakao namaz 150 g Violife

150 g

455 RSD

3.033,33 RSD/kg

Čaj plućni za iskašljavanje 100 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj plućni za iskašljavanje 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

618 RSD

6.180,00 RSD/kg

Čaj od cveta zove 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od cveta zove 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

263 RSD

526,00 RSD/100g

Brašno od spelte 500 g Slavuj

Brašno od spelte 500 g Slavuj

500 g

160 RSD

320,00 RSD/kg

Vege omlet 180 g Hema Kheya Neye
VEGAN
Očekujemo uskoro

Vege omlet 180 g Hema Kheya Neye

180 g

569 RSD

3.161,11 RSD/kg

Eritritol (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Eritritol (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

281 RSD

2.810,00 RSD/kg

Energetska štanglica protein lešnik 50 g Bombus

Energetska štanglica protein lešnik 50 g Bombus

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Energetska štanglica protein kakao i kokos 50 g Bombus

Energetska štanglica protein kakao i kokos 50 g Bombus

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Energetska štanglica protein kikiriki i čokolada 50 g Bombus

Energetska štanglica protein kikiriki i čokolada 50 g Bombus

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Napitak sa kafom i bezglutenskom ovsenom bazom 230 ml Landessa
VEGAN POSNO

Napitak sa kafom i bezglutenskom ovsenom bazom 230 ml Landessa

230 ml

201 RSD

873,91 RSD/l

Energetska štanglica protein slana karamela 50 g Bombus

Energetska štanglica protein slana karamela 50 g Bombus

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Vino Rosy 0.75 l Jokić

Vino Rosy 0.75 l Jokić

0.75 l

1.189 RSD

1.585,33 RSD/l

Vino Cuvee 0.75 l Jokić

Vino Cuvee 0.75 l Jokić

0.75 l

1.649 RSD

2.198,67 RSD/l

Vino Chance penušavo od Maraštine 0.75 l Jokić

Vino Chance penušavo od Maraštine 0.75 l Jokić

0.75 l

2.178 RSD

2.904,00 RSD/l

DMSO 33% prirodna emulzija protiv bolova 50 ml Shirko

DMSO 33% prirodna emulzija protiv bolova 50 ml Shirko

50 ml

911 RSD

1.822,00 RSD/100ml

Ovsena kaša sa malinom i vanilom bez glutena 60 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Ovsena kaša sa malinom i vanilom bez glutena 60 g Bio Špajz

60 g

145 RSD

241,67 RSD/100g

......