Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Čili papričice marinirane 65 g Problem
Očekujemo uskoro

Čili papričice marinirane 65 g Problem

65 g

405 RSD

623,08 RSD/100g

Čili papričice marinirane 116 g Problem
Očekujemo uskoro

Čili papričice marinirane 116 g Problem

116 g

648 RSD

5.586,21 RSD/kg

Spirulina u prahu (organski proizvod) 100 g Just Superior
ORGANSKO

Spirulina u prahu (organski proizvod) 100 g Just Superior

100 g

1.620 RSD

16.200,00 RSD/kg

Cejlonski cimet (organski proizvod) 40 g Sanaterra
ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 40 g Sanaterra

40 g

260 RSD

650,00 RSD/100g

Griz od ječma 250 g Interpak

Griz od ječma 250 g Interpak

250 g

87 RSD

348,00 RSD/kg

Pašteta vegetarijanska sa maslinama 120 g Talas

Pašteta vegetarijanska sa maslinama 120 g Talas

120 g

147 RSD

1.225,00 RSD/kg

Sirće od divlje jabuke 500 ml Rašević
Očekujemo uskoro

Sirće od divlje jabuke 500 ml Rašević

500 ml

362 RSD

724,00 RSD/l

Griz od spelte 250 g Interpak

Griz od spelte 250 g Interpak

250 g

96 RSD

384,00 RSD/kg

Proteinski kakao krem sa lešnikom  bez dodatog šećera (sert. bez glutena) 250 g Aleksandrija
BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Proteinski kakao krem sa lešnikom bez dodatog šećera (sert. bez glutena) 250 g Aleksandrija

250 g

435 RSD

1.740,00 RSD/kg

Čaj gujina trava seme

Čaj gujina trava seme

1.450 RSD
Prirodni pčelinji med sa poklopcima saća 480 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Prirodni pčelinji med sa poklopcima saća 480 g Pčelarska kuća Kovačević

480 g

746 RSD

1.554,17 RSD/kg

Susamov puter 170 g Granum

Susamov puter 170 g Granum

170 g

326 RSD

1.917,65 RSD/kg

Kikiriki puter 470 g Granum
-20% VEGAN

Kikiriki puter 470 g Granum

470 g

656 RSD 524,8 RSD

1.116,60 RSD/kg

Ovsena kaša šumsko voće (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovsena kaša šumsko voće (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

155 RSD

258,33 RSD/100g

Zeolit 800 g Zeo Medic

Zeolit 800 g Zeo Medic

800 g

866 RSD

1.082,50 RSD/kg

Vrećice za merenje 3 kom. Vita eco bags
Očekujemo uskoro

Vrećice za merenje 3 kom. Vita eco bags

460 RSD
Genie tofu namaz - posno na vodi 170 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie tofu namaz - posno na vodi 170 g Macrobiotic Prom

170 g

277 RSD

1.629,41 RSD/kg

Sok Imuno 1 l LoveBerry

Sok Imuno 1 l LoveBerry

1 l

707 RSD

707,00 RSD/l

Prezla od prosa i heljde (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija
VEGAN BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Prezla od prosa i heljde (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija

300 g

252 RSD

840,00 RSD/kg

Papir od pirinča 50 g Lien Ying
-20%

Papir od pirinča 50 g Lien Ying

50 g

372 RSD 297,6 RSD

595,20 RSD/100g

Napitak od čistog badema (organski proizvod) 1 l The Bridge
VEGAN BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Napitak od čistog badema (organski proizvod) 1 l The Bridge

1 l

545 RSD

545,00 RSD/l

Mleveni kim 100 g Malina Impex

Mleveni kim 100 g Malina Impex

100 g

130 RSD

1.300,00 RSD/kg

Namaz od šumske jagode (organski proizvod) 200 g Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Namaz od šumske jagode (organski proizvod) 200 g Nisha

200 g

802 RSD

4.010,00 RSD/kg

Kraljevski napitak sa đumbirom, medom i breskvom 150 g Prince Philipp

Kraljevski napitak sa đumbirom, medom i breskvom 150 g Prince Philipp

150 g

673 RSD

4.486,67 RSD/kg

......