Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Čokolada komadići (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Čokolada komadići (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

802 RSD

8.020,00 RSD/kg

Čaj za regulisanje povišenog holesterola 100 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj za regulisanje povišenog holesterola 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

663 RSD

6.630,00 RSD/kg

Čaj protiv šećerne bolesti 100 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj protiv šećerne bolesti 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

558 RSD

5.580,00 RSD/kg

Čaj kukuruzna svila 50 g IPLB Dr Josif Pančić
Očekujemo uskoro

Čaj kukuruzna svila 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

452 RSD

904,00 RSD/100g

Čaj od korena omana 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od korena omana 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

377 RSD

471,25 RSD/100g

Crni cejlonski čaj

Crni cejlonski čaj

2.520 RSD
Speltino brašno (organski proizvod) 1 kg Agro Zlatar
ORGANSKO

Speltino brašno (organski proizvod) 1 kg Agro Zlatar

1 kg

297 RSD

297,00 RSD/kg

Brašno kokosovo (organski proizvod) 100g Sanaterra
ORGANSKO

Brašno kokosovo (organski proizvod) 100g Sanaterra

100 g

173 RSD

1.730,00 RSD/kg

Heljdino brašno (organski proizvod) 1 kg Agro Zlatar
ORGANSKO

Heljdino brašno (organski proizvod) 1 kg Agro Zlatar

1 kg

372 RSD

372,00 RSD/kg

Belo bademovo proteinsko brašno 200 g Ecovital

Belo bademovo proteinsko brašno 200 g Ecovital

200 g

870 RSD

4.350,00 RSD/kg

Boza 1.5 l Mis
Očekujemo uskoro

Boza 1.5 l Mis

1.5 l

295 RSD

196,67 RSD/l

Šareni biber u zrnu

Šareni biber u zrnu

6.700 RSD
Mleveni beli biber

Mleveni beli biber

3.530 RSD
Mleveni badem Bio Špajz

Mleveni badem Bio Špajz

1.650 RSD
Sušena aronija Essalk

Sušena aronija Essalk

1.400 RSD
Balzamiko sirće iz Modene (organski proizvod) 250 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Balzamiko sirće iz Modene (organski proizvod) 250 ml Bio Špajz

250 ml

615 RSD

2.460,00 RSD/l

Men's Tea 28 dana 200 g Lookin'fit

Men's Tea 28 dana 200 g Lookin'fit

200 g

1.590 RSD

7.950,00 RSD/kg

Sirovi sejtan 200 g Beyond
VEGAN

Sirovi sejtan 200 g Beyond

200 g

303 RSD

1.515,00 RSD/kg

Čaj Detox - za detoksikaciju 100 g Lookin'fit

Čaj Detox - za detoksikaciju 100 g Lookin'fit

100 g

860 RSD

8.600,00 RSD/kg

Men's Tea 14 dana 100 g Lookin'fit

Men's Tea 14 dana 100 g Lookin'fit

100 g

740 RSD

7.400,00 RSD/kg

Bowels Light čaj - laksativni 100 g Lookin'fit

Bowels Light čaj - laksativni 100 g Lookin'fit

100 g

700 RSD

7.000,00 RSD/kg

Pasulj azuki (organski proizvod)  450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Pasulj azuki (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

595 RSD

1.322,22 RSD/kg

Instant napitak od đumbira i limunove trave 12 g Singabera

Instant napitak od đumbira i limunove trave 12 g Singabera

12 g

50 RSD

416,67 RSD/100g

Sok od cvekle (organski proizvod) 750 ml Biosil
ORGANSKO

Sok od cvekle (organski proizvod) 750 ml Biosil

750 ml

567 RSD

756,00 RSD/l

......