Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1549 proizvoda
Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline
-10%

Keltska morska so krupna siva 200 g Bioline

200 g

472 RSD 424,8 RSD

2.124,00 RSD/kg

Tofu beli Zdenka sojin sir
VEGAN POSNO

Tofu beli Zdenka sojin sir

1.220 RSD
Flips od nauta klasik (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Flips od nauta klasik (sert. bez glutena) (organski proizvod) 55 g Eurozrno

55 g

156 RSD

283,64 RSD/100g

Bundevino proteinsko brašno 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO

Bundevino proteinsko brašno 200 g Bio Špajz

200 g

162 RSD

810,00 RSD/kg

Ricinusovo ulje hladno ceđeno 100 ml Bio Špajz

Ricinusovo ulje hladno ceđeno 100 ml Bio Špajz

100 ml

580 RSD

5.800,00 RSD/l

Čoko Bee protein vanila 220 g Medivi
-12%

Čoko Bee protein vanila 220 g Medivi

220 g

673 RSD 592,24 RSD

2.692,00 RSD/kg

Čoko Bee protein kakao 220 g Medivi
Očekujemo uskoro
-12%

Čoko Bee protein kakao 220 g Medivi

220 g

673 RSD 592,24 RSD

2.692,00 RSD/kg

Ulje noćurka hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz
Očekujemo uskoro

Ulje noćurka hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz

30 ml

610 RSD

2.033,33 RSD/100ml

Ružina vodica Naturals 100 ml Lila Ma

Ružina vodica Naturals 100 ml Lila Ma

100 ml

324 RSD

3.240,00 RSD/l

Ulje neem hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz

Ulje neem hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz

30 ml

480 RSD

1.600,00 RSD/100ml

Ulje koštice kajsije hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz
NOVO

Ulje koštice kajsije hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz

30 ml

620 RSD

2.066,67 RSD/100ml

Ulje crnog kumina hladno ceđeno 250 ml Bio Špajz

Ulje crnog kumina hladno ceđeno 250 ml Bio Špajz

250 ml

2.200 RSD

8.800,00 RSD/l

Ulje jojobe hladno ceđeno 50 ml Bio Špajz
NOVO

Ulje jojobe hladno ceđeno 50 ml Bio Špajz

50 ml

820 RSD

1.640,00 RSD/100ml

Ulje crnog kumina hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz
NOVO

Ulje crnog kumina hladno ceđeno 30 ml Bio Špajz

30 ml

410 RSD

1.366,67 RSD/100ml

Urmin šećer (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Urmin šećer (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

465 RSD

2.325,00 RSD/kg

Wave kakao granola bar 50 g Čika Bio Concept
Očekujemo uskoro
VEGAN POSNO

Wave kakao granola bar 50 g Čika Bio Concept

50 g

146 RSD

292,00 RSD/100g

Ricinusovo ulje hladno ceđeno 50 ml Bio Špajz

Ricinusovo ulje hladno ceđeno 50 ml Bio Špajz

50 ml

340 RSD

680,00 RSD/100ml

Ulje bundeve hladno presovano 250 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO

Ulje bundeve hladno presovano 250 ml Bio Špajz

250 ml

1.055 RSD

4.220,00 RSD/l

Ulje uljane repice (organski proizvod) 500 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Ulje uljane repice (organski proizvod) 500 ml Bio Špajz

500 ml

585 RSD

1.170,00 RSD/l

Genie biljna dimljena pečenica 250 g Macrobiotic Prom
VEGAN POSNO

Genie biljna dimljena pečenica 250 g Macrobiotic Prom

250 g

485 RSD

1.940,00 RSD/kg

Jabukovo sirće 250 ml Luglio
VEGAN POSNO

Jabukovo sirće 250 ml Luglio

250 ml

292 RSD

1.168,00 RSD/l

Očekujemo uskoro

Pirinac Kodzi fermentisani BIO 450g Bio Spajz

1.594 RSD
Ulje lešnika hladno presovano 250 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO

Ulje lešnika hladno presovano 250 ml Bio Špajz

250 ml

1.090 RSD

4.360,00 RSD/l

Ulje uljane repice (organski proizvod) 1 l Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Ulje uljane repice (organski proizvod) 1 l Bio Špajz

1 l

880 RSD

880,00 RSD/l

...