Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Ječmene pahuljice

Ječmene pahuljice

150 RSD
Ovsene pahuljice

Ovsene pahuljice

160 RSD
Čija seme (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Čija seme (organski proizvod) Bio Špajz

2.950 RSD
Ražene pahuljice

Ražene pahuljice

160 RSD
Pšenične pahuljice

Pšenične pahuljice

150 RSD
Jasmin pirinač

Jasmin pirinač

390 RSD
Sojine pahuljice

Sojine pahuljice

410 RSD
Bon Matin hlepčići (sert. bez glutena) 200 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE
Očekujemo uskoro

Bon Matin hlepčići (sert. bez glutena) 200 g Schar

200 g

486 RSD

2.430,00 RSD/kg

Pasulj mungo (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Pasulj mungo (organski proizvod) Bio Špajz

1.520 RSD
Tofu SZR Uljarica SSM
VEGAN POSNO

Tofu SZR Uljarica SSM

1.350 RSD
Prženi tempeh (organski proizvod) 200 g Beyond
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Prženi tempeh (organski proizvod) 200 g Beyond

200 g

498 RSD

2.490,00 RSD/kg

Kumin mleveni

Kumin mleveni

1.790 RSD
Korijander u zrnu

Korijander u zrnu

650 RSD
Grčko seme piskavica

Grčko seme piskavica

1.050 RSD
Pasulj crveni (organski proizvod) Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Pasulj crveni (organski proizvod) Bio Špajz

1.250 RSD
Jasmin pirinač (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Jasmin pirinač (organski proizvod) Bio Špajz

1.100 RSD
Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 500 ml Aenaon
ORGANSKO

Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 500 ml Aenaon

500 ml

1.055 RSD

2.110,00 RSD/l

Pasterizovani paradajz u komadima u sopstvenom soku 400 g Victoria
Očekujemo uskoro

Pasterizovani paradajz u komadima u sopstvenom soku 400 g Victoria

400 g

231 RSD

577,50 RSD/kg

Sapun od kozjeg mleka sa nevenom 70 g Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa nevenom 70 g Željko Zeljković

70 g

130 RSD

185,71 RSD/100g

Sapun od kozjeg mleka sa zeolitom 70 g Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa zeolitom 70 g Željko Zeljković

70 g

130 RSD

185,71 RSD/100g

Balzamiko sirće od jabuka (organski  proizvod) 250 ml Granum
ORGANSKO

Balzamiko sirće od jabuka (organski proizvod) 250 ml Granum

250 ml

270 RSD

1.080,00 RSD/l

Seme koprive - sitno mleveno

Seme koprive - sitno mleveno

2.900 RSD
Crveno sočivo 500 g Benlian

Crveno sočivo 500 g Benlian

500 g

238 RSD

476,00 RSD/kg

Mleveni piment

Mleveni piment

2.760 RSD
......