Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1549 proizvoda
Rižoto sa miksom suvih šumskih pečuraka (organski proizvod) 200 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rižoto sa miksom suvih šumskih pečuraka (organski proizvod) 200 g Taste of the west

200 g

402 RSD

2.010,00 RSD/kg

Miks suvih pečuraka (organski proizvod) 30 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Miks suvih pečuraka (organski proizvod) 30 g Taste of the west

30 g

438 RSD

1.460,00 RSD/100g

Krem čorba sa suvim vrganjima (organski proizvod) 52 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Krem čorba sa suvim vrganjima (organski proizvod) 52 g Taste of the west

52 g

304 RSD

584,62 RSD/100g

Rižoto sa vrganjima (organski proizvod) 200 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rižoto sa vrganjima (organski proizvod) 200 g Taste of the west

200 g

402 RSD

2.010,00 RSD/kg

Očekujemo uskoro

Pirinac Kodzi fermentisani BIO Bio Spajz

2.916 RSD
Očekujemo uskoro

Pirinac Kodzi fermentisani BIO 200g Bio Spajz

782 RSD
Krem čorba sa miksom suvih šumskih pečuraka (organski proizvod) 52 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Krem čorba sa miksom suvih šumskih pečuraka (organski proizvod) 52 g Taste of the west

52 g

304 RSD

584,62 RSD/100g

Vrganj suvi (organski proizvod) 30 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Vrganj suvi (organski proizvod) 30 g Taste of the west

30 g

438 RSD

1.460,00 RSD/100g

Vanila ekstrakt 30 ml Pure Vanilla Craft
BEZ ŠEĆERA

Vanila ekstrakt 30 ml Pure Vanilla Craft

30 ml

972 RSD

3.240,00 RSD/100ml

Hleb ovseni hrskavi sa golicom 150 g Deus
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Hleb ovseni hrskavi sa golicom 150 g Deus

150 g

353 RSD

2.353,33 RSD/kg

Hleb ovseni hrskavi sa belim lukom 150 g Deus
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Hleb ovseni hrskavi sa belim lukom 150 g Deus

150 g

353 RSD

2.353,33 RSD/kg

Lisičarka suva (organski proizvod) 30 g Taste of the west
VEGAN POSNO ORGANSKO

Lisičarka suva (organski proizvod) 30 g Taste of the west

30 g

438 RSD

1.460,00 RSD/100g

Hleb ovseni hrskavi sa kurkumom i crnim susamom 150 g Deus
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Hleb ovseni hrskavi sa kurkumom i crnim susamom 150 g Deus

150 g

353 RSD

2.353,33 RSD/kg

Rafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 270 g Bio Špajz
-15% VEGAN POSNO ORGANSKO

Rafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 270 g Bio Špajz

270 g

458 RSD 389,3 RSD

1.441,85 RSD/kg

Testenina od spelte i proklijale pšenice 250 g Sunce
VEGAN POSNO

Testenina od spelte i proklijale pšenice 250 g Sunce

250 g

5.0 (1)
195 RSD

780,00 RSD/kg

Testenina od proklijale pšenice 250 g Sunce
VEGAN POSNO

Testenina od proklijale pšenice 250 g Sunce

250 g

5.0 (1)
154 RSD

616,00 RSD/kg

Rafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 550 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 550 g Bio Špajz

550 g

1.125 RSD

2.045,45 RSD/kg

Brašno ječmeno 1 kg Stanković
POSNO

Brašno ječmeno 1 kg Stanković

1 kg

150 RSD

150,00 RSD/kg

Brašno ražano 1 kg Stanković
POSNO

Brašno ražano 1 kg Stanković

1 kg

150 RSD

150,00 RSD/kg

Brašno pšenično integralno 1 kg Stanković
POSNO

Brašno pšenično integralno 1 kg Stanković

1 kg

120 RSD

120,00 RSD/kg

Brašno heljdino 1 kg Stanković
POSNO

Brašno heljdino 1 kg Stanković

1 kg

327 RSD

327,00 RSD/kg

Brašno speltino 1 kg Stanković
POSNO

Brašno speltino 1 kg Stanković

1 kg

238 RSD

238,00 RSD/kg

Brašno kukuruzno žuto 1 kg Stanković
POSNO

Brašno kukuruzno žuto 1 kg Stanković

1 kg

120 RSD

120,00 RSD/kg

Florihana organski hidrolat nemačke kamilice 100 ml

Florihana organski hidrolat nemačke kamilice 100 ml

100 ml

1.440 RSD

14.400,00 RSD/l

......