Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Oljušteni ovas

Oljušteni ovas

150 RSD
Hladno ceđeno laneno ulje 250 ml Granum
-15%

Hladno ceđeno laneno ulje 250 ml Granum

250 ml

543 RSD 461,55 RSD

1.846,20 RSD/l

Dimljeni tofu SZR Uljarica SSM
VEGAN

Dimljeni tofu SZR Uljarica SSM

1.920 RSD
Prženi sejtan gril 200 g Beyond
VEGAN

Prženi sejtan gril 200 g Beyond

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Leskovački cepkani ajvar 700 g Strela
Očekujemo uskoro

Leskovački cepkani ajvar 700 g Strela

700 g

1.299 RSD

1.855,71 RSD/kg

Leskovački cepkani ajvar - ljuti 700 g Strela
Očekujemo uskoro

Leskovački cepkani ajvar - ljuti 700 g Strela

700 g

1.299 RSD

1.855,71 RSD/kg

Leskovački mleveni ajvar 700 g Strela
Očekujemo uskoro

Leskovački mleveni ajvar 700 g Strela

700 g

1.299 RSD

1.855,71 RSD/kg

Leskovački mleveni ajvar - ljuti 700 g Strela

Leskovački mleveni ajvar - ljuti 700 g Strela

700 g

1.299 RSD

1.855,71 RSD/kg

Grčko seme, piskavica 80 g IPLB Dr Josif Pančić
Očekujemo uskoro

Grčko seme, piskavica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

List bokvice, žilovlaka 80 g IPLB Dr Josif Pančić

List bokvice, žilovlaka 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

468 RSD

585,00 RSD/100g

Čaj Vranilova trava 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj Vranilova trava 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 80 g

347 RSD
Hoću-neću rusomača 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Hoću-neću rusomača 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

226 RSD

282,50 RSD/100g

Čaj od lipe 50 g

Čaj od lipe 50 g

50 g

513 RSD

1.026,00 RSD/100g

Bosiljak čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Bosiljak čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Čaj od žalfije 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od žalfije 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

332 RSD

664,00 RSD/100g

Rizom iđirota 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Rizom iđirota 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

920 RSD

1.150,00 RSD/100g

Đumbir - instant čaj u granulama 200 g Beyond

Đumbir - instant čaj u granulama 200 g Beyond

200 g

363 RSD

1.815,00 RSD/kg

Niskokalorični majonez 150 g Soya food
VEGAN

Niskokalorični majonez 150 g Soya food

150 g

181 RSD

1.206,67 RSD/kg

Kapi od artičoke 30 ml Sinefarm

Kapi od artičoke 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Kapi od gloga 30 ml Sinefarm

Kapi od gloga 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Apimix forte 450 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Apimix forte 450 g Pčelarska kuća Kovačević

450 g

1.005 RSD

2.233,33 RSD/kg

Apimix klasik 450 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Apimix klasik 450 g Pčelarska kuća Kovačević

450 g

1.005 RSD

2.233,33 RSD/kg

Kiselo mleko od soje 500 ml Uljarica plus

Kiselo mleko od soje 500 ml Uljarica plus

500 ml

260 RSD

520,00 RSD/l

Tofu sa mirođijom SZR Uljarica SSM
VEGAN

Tofu sa mirođijom SZR Uljarica SSM

1.360 RSD
......