Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Cvet gloga sa listom 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Cvet gloga sa listom 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

407 RSD

508,75 RSD/100g

Cvet kamilice 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Cvet kamilice 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

498 RSD

996,00 RSD/100g

List peršuna 50 g IPLB Dr Josif Pančić

List peršuna 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

287 RSD

574,00 RSD/100g

Čaj protiv zapaljenja prostate (čaj br.6) 100 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj protiv zapaljenja prostate (čaj br.6) 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

588 RSD

5.880,00 RSD/kg

Čaj za varenje i protiv nadimanja (čaj br.7) 100 g
Očekujemo uskoro

Čaj za varenje i protiv nadimanja (čaj br.7) 100 g

100 g

602 RSD

6.020,00 RSD/kg

Čaj protiv bakterija u mokraći za decu i trudnice (čaj br.85) 100 g IPLB Dr Josif Pančić
Očekujemo uskoro

Čaj protiv bakterija u mokraći za decu i trudnice (čaj br.85) 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

551 RSD

5.510,00 RSD/kg

Polen u granulama 100 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Polen u granulama 100 g Pčelarska kuća Kovačević

100 g

410 RSD

4.100,00 RSD/kg

Polen mleveni 100 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO
Očekujemo uskoro

Polen mleveni 100 g Pčelarska kuća Kovačević

100 g

410 RSD

4.100,00 RSD/kg

Med od sucokreta  500 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Med od sucokreta 500 g Pčelarska kuća Kovačević

500 g

594 RSD

1.188,00 RSD/kg

Med sa zelenim oraščićima 480 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Med sa zelenim oraščićima 480 g Pčelarska kuća Kovačević

480 g

1.053 RSD

2.193,75 RSD/kg

Med sa zelenim oraščićima 950 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Med sa zelenim oraščićima 950 g Pčelarska kuća Kovačević

950 g

1.863 RSD

1.961,05 RSD/kg

Lipov med 500 g Pčelarska kuća Kovačević

Lipov med 500 g Pčelarska kuća Kovačević

500 g

594 RSD

1.188,00 RSD/kg

Proseni napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ PALMOVOG ULJA

Proseni napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom

240 g

410 RSD

1.708,33 RSD/kg

Jabukovo sirće 330 ml Pčelarska kuća Kovačević

Jabukovo sirće 330 ml Pčelarska kuća Kovačević

330 ml

205 RSD

621,21 RSD/l

Jabukov napitak 1 l Pčelarska kuća Kovačević

Jabukov napitak 1 l Pčelarska kuća Kovačević

1 l

448 RSD

448,00 RSD/l

Boza 500 ml Mis
Očekujemo uskoro

Boza 500 ml Mis

500 ml

135 RSD

270,00 RSD/l

Boza 1 l Mis
Očekujemo uskoro

Boza 1 l Mis

1 l

218 RSD

218,00 RSD/l

Med od bagrema 500 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO
Očekujemo uskoro

Med od bagrema 500 g Pčelarska kuća Kovačević

500 g

758 RSD

1.516,00 RSD/kg

Med od bagrema 980 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Med od bagrema 980 g Pčelarska kuća Kovačević

980 g

1.500 RSD

1.530,61 RSD/kg

Ulje crnog kima 30 ml Granum

Ulje crnog kima 30 ml Granum

30 ml

384 RSD

1.280,00 RSD/100ml

Hladno ceđeno susamovo svetlo ulje 250 ml Granum
-15%

Hladno ceđeno susamovo svetlo ulje 250 ml Granum

250 ml

798 RSD 678,3 RSD

2.713,20 RSD/l

Himalajska kamena sitna roze so 500 g Sanaterra

Himalajska kamena sitna roze so 500 g Sanaterra

500 g

252 RSD

504,00 RSD/kg

Hladno ceđeno devičansko bundevino ulje 250 ml Granum

Hladno ceđeno devičansko bundevino ulje 250 ml Granum

250 ml

1.367 RSD

5.468,00 RSD/l

Crna kinoa (organski proizvod) Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Crna kinoa (organski proizvod) Bio Špajz

2.020 RSD
......