Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1549 proizvoda
Ovseni keks sa šumskim voćem 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Ovseni keks sa šumskim voćem 100 g Bio Špajz

100 g

250 RSD

2.500,00 RSD/kg

Ruski carski Mumio 1+1 gratis 60 tableta sa knjigom

Ruski carski Mumio 1+1 gratis 60 tableta sa knjigom

60 kom

2.644 RSD
Balzamiko sirće od nara 250 ml Granum

Balzamiko sirće od nara 250 ml Granum

250 ml

337 RSD

1.348,00 RSD/l

Balzamiko sirće od borovnice 250 ml Granum
POSNO

Balzamiko sirće od borovnice 250 ml Granum

250 ml

279 RSD

1.116,00 RSD/l

Balzamiko sirće od maline 250 ml Granum

Balzamiko sirće od maline 250 ml Granum

250 ml

279 RSD

1.116,00 RSD/l

Medljikovac (organski proizvod) 230 g Rajska bašta
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Medljikovac (organski proizvod) 230 g Rajska bašta

230 g

580 RSD

2.521,74 RSD/kg

Mikawa Mirin proizvod od pirinča (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
BEZ GLUTENA ORGANSKO

Mikawa Mirin proizvod od pirinča (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

674 RSD

3.370,00 RSD/l

Med bagremov (organski proizvod) 230 g Rajska bašta
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Med bagremov (organski proizvod) 230 g Rajska bašta

230 g

580 RSD

2.521,74 RSD/kg

Lešnik sirovi (organski proizvod)
POSNO ORGANSKO

Lešnik sirovi (organski proizvod)

2.680 RSD
Bagremov med 1 kg Petrović

Bagremov med 1 kg Petrović

1 kg

1.337 RSD

1.337,00 RSD/kg

Brezin šećer - ksilitol (organski proizvod) 250 g Bio Špajz
VEGAN ORGANSKO

Brezin šećer - ksilitol (organski proizvod) 250 g Bio Špajz

250 g

562 RSD

2.248,00 RSD/kg

Florihana organski hidrolat Ruže Damask 200 ml

Florihana organski hidrolat Ruže Damask 200 ml

200 ml

2.010 RSD

10.050,00 RSD/l

Čokolada Inulin 59% 40 g Chocollama
POSNO BEZ ŠEĆERA

Čokolada Inulin 59% 40 g Chocollama

40 g

308 RSD

770,00 RSD/100g

Očekujemo uskoro

Vocne plocice mix Olgica

103 RSD
Bagremov med 500 g Petrović

Bagremov med 500 g Petrović

500 g

743 RSD

1.486,00 RSD/kg

Čokolada Inulin i stevia 59% 40 g Chocollama
POSNO BEZ ŠEĆERA

Čokolada Inulin i stevia 59% 40 g Chocollama

40 g

308 RSD

770,00 RSD/100g

Ašvaganda u tabletama (organski proizvod) 90 kom x 1000 mg Just Superior
ORGANSKO

Ašvaganda u tabletama (organski proizvod) 90 kom x 1000 mg Just Superior

90 kom

1.116,9 RSD
Ultrasonični difuzer 100m2 Florihana

Ultrasonični difuzer 100m2 Florihana

11.900 RSD
Florihana ulje jojobe 50 ml

Florihana ulje jojobe 50 ml

50 ml

1.180 RSD

2.360,00 RSD/100ml

Kokosov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra
ORGANSKO

Kokosov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra

250 g

566 RSD

2.264,00 RSD/kg

Florihana organski hidrolat Ruže Damask 100 ml

Florihana organski hidrolat Ruže Damask 100 ml

100 ml

1.483 RSD

14.830,00 RSD/l

Kokosovo mleko (organski proizvod) 400 ml Sanaterra
BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Kokosovo mleko (organski proizvod) 400 ml Sanaterra

400 ml

471 RSD

1.177,50 RSD/l

Ultrasonični difuzer 30m2 Florihana
Očekujemo uskoro

Ultrasonični difuzer 30m2 Florihana

3.490 RSD
Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

308 RSD

513,33 RSD/100g

......