Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

308 RSD

513,33 RSD/100g

Voćni namaz La Reserve đumbir 170 g St. Dalfour

Voćni namaz La Reserve đumbir 170 g St. Dalfour

170 g

624 RSD

3.670,59 RSD/kg

Očekujemo uskoro

Orah u ljusci rinfuz

720 RSD
Čokoladirana smokva  200 g Simić voće
VEGAN POSNO

Čokoladirana smokva 200 g Simić voće

200 g

243 RSD

1.215,00 RSD/kg

Očekujemo uskoro

Cimet cejlonski BIO 250g Bio Spajz

857 RSD
Cejlonski cimet (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

279 RSD

465,00 RSD/100g

Spirulina u tabletama (organski proizvod) 150 kom 75 g Just Superior
-10% VEGAN ORGANSKO

Spirulina u tabletama (organski proizvod) 150 kom 75 g Just Superior

150 kom

1.657 RSD 1.491,3 RSD
Dezodorans roll-on za muškarce (organski proizvod) 75 ml Ecowell
VEGAN

Dezodorans roll-on za muškarce (organski proizvod) 75 ml Ecowell

75 ml

1.279 RSD

1.705,33 RSD/100ml

Dodatak jelima (organski proizvod) 350 g Sanaterra
ORGANSKO

Dodatak jelima (organski proizvod) 350 g Sanaterra

350 g

483 RSD

1.380,00 RSD/kg

Proteinska kaša vanila 82 g Proty
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Proteinska kaša vanila 82 g Proty

82 g

266 RSD

324,39 RSD/100g

Himalajska roze so 100 g Sanaterra

Himalajska roze so 100 g Sanaterra

100 g

106 RSD

1.060,00 RSD/kg

Kokosovo mleko (organski proizvod) 200 ml Sanaterra
ORGANSKO

Kokosovo mleko (organski proizvod) 200 ml Sanaterra

200 ml

312 RSD

1.560,00 RSD/l

So roze himalajska u zrnu 500g Sanaterra

So roze himalajska u zrnu 500g Sanaterra

500 g

248 RSD

496,00 RSD/kg

Florihana organsko eterično ulje Divlji Origano 5 g
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Florihana organsko eterično ulje Divlji Origano 5 g

5 g

1.250 RSD

25.000,00 RSD/100g

Proteinska kaša čokolada 82 g Proty
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Proteinska kaša čokolada 82 g Proty

230 RSD
Florihana Absolut Ruže Centifolia 2 g
Očekujemo uskoro

Florihana Absolut Ruže Centifolia 2 g

2 g

5.200 RSD

260.000,00 RSD/100g

Florihana organski biljni ekstrat Ehinacea Purpurea 15 ml
ORGANSKO

Florihana organski biljni ekstrat Ehinacea Purpurea 15 ml

15 ml

750 RSD

5.000,00 RSD/100ml

Florihana Absolut Tonka pasulj 5 g
Očekujemo uskoro

Florihana Absolut Tonka pasulj 5 g

5 g

2.250 RSD

45.000,00 RSD/100g

Florihana organsko eterično ulje Bergamot 15 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje Bergamot 15 g

15 g

3.200 RSD

21.333,33 RSD/100g

Florihana organsko eterično ulje Kedar Atlas 15 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje Kedar Atlas 15 g

15 g

2.100 RSD

14.000,00 RSD/100g

Integralni basmati pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Integralni basmati pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

537 RSD

1.193,33 RSD/kg

Florihana organsko eterično ulje Lavanda Vera divlja 5 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje Lavanda Vera divlja 5 g

5 g

1.700 RSD

34.000,00 RSD/100g

Med od uljane repice 980 g Pčelarska kuća Kovačević

Med od uljane repice 980 g Pčelarska kuća Kovačević

980 g

1.144 RSD

1.167,35 RSD/kg

Florihana organsko eterično ulje Čajevac 15 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje Čajevac 15 g

15 g

2.200 RSD

14.666,67 RSD/100g

......